Inspirująca metamorfoza Kasi - schudła aż 50 kilogramów całkowicie sama!

Dieta czy cud?: metamorfoza Kasi, S01E01
Inspirująca metamorfoza Kasi - schudła aż 50 kilogramów całkowicie sama!

W programie "Dieta czy cud?" poza zmaganiami Kingi Zawodnik z odchudzaniem i radami dr Wandy Baltazy, będziemy pokazywać Wam też inspirujące metamorfozy kobiet, którym udało się zrzucić wiele kilogramów.

W pierwszym odcinku pokazałyśmy historię Kasi, która ma 39 lat i schudła aż 50 kilogramów. Jeszcze rok i dwa miesiące temu była jednak otyła. Jedzenie było dla niej odreagowaniem stresu, nie uprawiała żadnego sportu. Przez 15 lat tyła rocznie po kilogram, dwa, aż wreszcie...

- Gdy się zważyłam i zobaczyłam 105 kilo przy wzroście 150 cm, przeraziło mnie to - przyznała Kasia. Byłam kaleką.Przejść na dietę postanowiła, gdy aplikacja w telefonie poinformowała ją, że spożywa dziennie... 5 tysięcy kalorii! Kasi nie było stać na wizyty u dietetyka i drogie diety, dlatego sama postanowiła skomponować swoje nowe menu.

- Chciałam to zrobić na zwykłych polskich produktach, takich, których codziennie używam w kuchni, które nie nadwereżą budżetu - mówi.

Jaką radę Kasia ma dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad przejściem nad dietę?- Odchudzanie trzeba zacząć w głowie - radzi.

Zobaczcie fragment programu!

Cały 1. odcinek programu "Dieta czy cud?" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:

czwartek, 3 października, 15:15

sobotę, 5 października, 9:30

podziel się:

Pozostałe wiadomości