"Dieta czy cud?": woda a odchudzanie

Dieta czy cud?: dr Wanda Baltaza
"Dieta czy cud?": Kinga używa bańki chińskiej

W tym odcinku programu "Dieta czy cud?" wszystko o znaczeniu wody w odchudzaniu, czyli jak pić i co pić, żeby schudnąć. Będzie też o tym, jak sobie radzić z zatrzymywaniem wody w organizmie oraz o sposobach na tzw. cellulit wodny.

Kinga przetestuje dla Was bolesny masaż za pomocą „chińskich baniek" i sprawdzi, czy taki zabieg faktycznie pomaga zmniejszyć cellulit.

Dr Wanda Baltaza podpowie, co jeść i jakie zioła stosować, by uniknąć problemu zatrzymywania wody w organizmie. Poda także przepisy na domowe wody smakowe oraz izotonik.

Kinga zainteresuje się modną ostatnio hydrokolonoterpią, czyli płukaniem jelit za pomocą dużej ilości wody pod ciśnieniem. Taki zabieg podobno nie tylko oczyszcza organizm, ale również przyspiesza odchudzanie. O opinię na temat tej kontrowersyjnej metody, jej bezpieczeństwa i skutków ubocznych, poprosimy dr Pawła Grzesiowskiego, internistę i gastroenterologa.

W cyklu metamorfoz przedstawimy Asię, która schudła 30 kilogramów. Zmieniła sposób odżywiana, zaczęła ćwiczyć, a w utrzymaniu diety pomagało jej wypijanie dużej ilości wody dziennie.

Dr Daniel Śliż, internista, podpowie jak pić wodę, by miała korzystny wpływ na metabolizm i przyspieszała odchudzanie.

W naszym programie nie może zabraknąć diety. Tym razem będzie to „dieta wodna" - Kinga przez tydzień będzie jadła bardzo niskokaloryczne posiłki i wypijała prawie 3 litry wody dziennie. Jaki będzie efekt tej diety? Przekonajcie się same, oglądając kolejny odcinek programu „Dieta czy cud?"!

EMISJA 7. odcinka programu "Dieta czy cud?" w niedzielę 21 czerwca o godz. 11:00.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 22 czerwca, 19:40

środa, 24 czerwca, 21:40

czwartek, 25 czerwca, 15:10

sobota, 27 czerwca, 14:15

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?