Domowa pielęgnacja "W dobrym stylu"

Zwiastun 3. sezonu "W dobrym stylu"
Nie zawsze mamy czas i środki, aby korzystać z zabiegów w gabinetach kosmetycznych, ale oczywiście chcemy i lubimy o siebie dbać. Domowa pielęgnacja jest więc idealną odpowiedzią na potrzeby kobiet – domatorek, miłośniczek naturalnych kosmetyków i fanek zdrowych produktów.
Małgorzata Rozenek - Majdan, wraz ze swoim gościem, Magdaleną Olszewską, autorką bloga i książki o zdrowym odżywianiu, zadba w pierwszej kolejności o nawilżenie organizmu od środka. Najprościej zmiksować kilka zdrowych produktów, w których zawarte są wszystkie niezbędne witaminy i minerały, jak ananas, banany czy dynia, a nasza skóra, włosy i paznokcie będą wyglądały zdrowo i świeżo. Nie ma wymówek, prościej już nie można!
Równie prosto można w domu zrobić maseczki i balsamy do ciała. Jeśli zostało Wam ze śniadania trochę owsianki i miodu, dodajcie odrobine mleka kokosowego i kojąca maseczka do twarzy gotowa! Paulina Czarszka, blogerka i miłośniczka naturalnych kosmetyków, podzieli się z Małgosią jeszcze kilkoma równie prostymi przepisami na domowe SPA.
Wspaniałe kosmetyki można produkować w domu, i to nie tylko na własny użytek. Monika Słowińska, właścicielka i pomysłodawczyni świec Biosensual, zrobiła z pasji także biznes, i dzieli się nią ze swoimi klientami. Jej świece, wyprodukowane w domu z naturalnych olejków i tłuszczy roślinnych, zawierają w sobie tyle dobroczynnych składników, że koniecznie trzeba zrobić nimi masaż...Brzmi niesamowicie? Musicie sami spróbować, a także innych wspaniałych, własnoręcznie zrobionych naturalnych kosmetyków, które nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników. Samo zdrowie, nie tylko dla naszego ciała, ale i ducha!
PREMIERA piątego odcinka "W dobrym stylu" w sobotę 4 listopada o godz. 17:30.
Powtórki odcinka:
sobota, 4 listopada, 00:00
poniedziałek, 6 listopada, 22:55
środa, 8 listopada, 15:05
czwartek, 9 listopada, 7:55