Dorota Szelągowska w domu swojej wielkiej fanki

Tak! Potwierdzamy krążące plotki. Od programu „Dorota was urządzi" można się uzależnić. Jedną z najwierniejszych fanek Doroty Szelągowskiej jest Asia. Wszystko, co robi jej idolka, jest dla niej wielką inspiracją! Pomysły aranżacyjne przedstawiane przez Dorotę śledzi z uwagą i wybrane od razu realizuje w swoim mieszkaniu albo ma je w najbliższych planach!
Trzeba również zaznaczyć, że Asia ma bardzo silny charakter i lubi stawiać na swoim. Jej partner Bartek przyzwyczaił się już do tego. Jest prawdziwym gentlemanem i bardzo ją kocha, więc zawsze zostawia jej ostatnie słowo. Szczególnie w kwestiach aranżacji wnętrz. Tym oto sposobem partnerka jest szczęśliwa i zadowolona, a on ma upragniony spokój oraz jej nieocenioną miłość i wdzięczność.
Asia jest pilną uczennicą i uważnie oglądała wszystkie dotychczasowe odcinki programu, robiła notatki, a następnie wszystkie pomysły wcielała w życie. Zaczęła od łazienki, która zainspirowana jest jednym z projektów jeszcze z pierwszego sezonu programu, więc sprzed ładnych paru lat. Sypialnia jest już zaplanowana, oczywiście także według projektu z programu. Dorota aż zaniemówiła z wrażenia.
Pytanie brzmi – jak może im pomóc? Po pierwsze Asia bardzo chce poznać swoją idolkę. A po drugie marzy, by w salonie również nie iść na kompromisy ze swoim partnerem, więc sprytnie postanowiła oddać go w ręce Doroty. A ponieważ wszystko, co proponuje prowadząca program, jej się podoba, więc to miejsce w domu będzie dla niej świetnym prezentem.
Co ma się znaleźć w wymarzonym salonie, połączonym z aneksem kuchennym? Regał na książki, duża rozkładana kanapa z funkcją spania oraz szezląg. Uwaga! W tym odcinku będziecie świadkami historycznego momentu. Dorota w jednym pomieszczeniu stworzy kompilację wszystkich swoich projektów! A do tego niespodzianka w przedpokoju - oryginalny stolik zrobiony ze starej walizki. W końcu musi swojej największej fance pozostawić po sobie coś wyjątkowego.
EMISJA piątego odcinka "Dorota was urządzi" w sobotę 24 grudnia o godz. 16:50.
Powtórki odcinka:
niedziela, 25 grudnia, 8:45
wtorek, 27 grudnia, 9:00
czwartek, 29 grudnia, 22:55
piątek, 30 grudnia, 17:00