Dwa królewskie weekendy w TVN Style!

Książę Harry i Meghan Markle – miłość ponad konwenanse

Cały świat mówi tylko o jednym – o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was dwa wyjątkowe filmy dokumentalne poświęcone nie tylko przyszłej młodej parze, ale także księżnej Dianie. To nie wszystko! 25 maja zobaczycie "Relację ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan"!

19 maja 2018 roku wszystkie oczy będą zwrócone na Wielką Brytanię i jedną z najpopularniejszych par na świecie. To właśnie tego dnia książę Harry i jego wybranka Meghan Markle powiedzą sobie sakramentalne „tak". Media na całym świecie rozpisują się o trwających przygotowaniach do królewskiego ślubu. Bez wątpienia będzie to najważniejsze wydarzenie tej wiosny, nie tylko ze względu na bajeczną ceremonię, ale też wybrankę księcia Harry'ego. Meghan Markle jest rozwódką i aktywistką na rzecz praw kobiet. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i do niedawna była gwiazdą popularnego serialu.

A jak to wszystko się zaczęło? Dzień przed ślubem, 18 maja TVN Style pokaże wyjątkowy dokument „Książę Harry i Meghan Markle – miłość ponad konwenanse". Twórcy tego filmu postarają się odpowiedzieć na pytanie – co dla amerykańskiej aktorki oznacza małżeństwo z brytyjskim księciem i w jaki sposób wpłynie ono na przyszłość rodziny królewskiej. Nie zabraknie też szczegółowych informacji o ślubnych przygotowaniach młodej pary i ciekawych historii opowiadanych przez przyjaciół i rodzinę Harry'ego oraz Meghan. Integralną częścią dokumentu będzie także wywiad, którego przyszli małżonkowie udzielili tuż po ogłoszeniu zaręczyn. Film ten, to niezwykła opowieść o miłości, zaręczynach i planach na przyszłość, która pozwoli widzom poznać bliżej najpopularniejszych narzeczonych na świecie. To nie wszystko!

Tego samego dnia o godzinie 23.30 stacja pokaże pierwszą część serii dokumentalnej „Sekrety gwiazd – Księżna Diana", w której legendarna amerykańska dziennikarka Kitty Kelly dzieli się z widzami tajemnicami z życia najsłynniejszych osób na świecie. Dwa pierwsze odcinki swojego cyklu autorka poświęciła ikonie, „Księżnej ludu", „Królowej serc" – księżnej Dianie. Dzięki niej poznamy kulisy małżeństwa Diany oraz jej romansów. Nie zabraknie także informacji o mniej znanych aspektach jej życia, takich jak walka z bulimią i anoreksją czy próby samobójcze. Jaka naprawdę była księżna Diana? Dlaczego Brytyjczycy darzą ją takim uwielbieniem? Drugą część dokumentu o tej niezwykłej kobiecie będzie można zobaczyć 25 maja, o tej samej godzinie.

25 maja widzów TVN Style czeka prawdziwe wydarzenie! Już o godzinie 20.40 stacja pokaże najważniejsze momenty ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan. To nie lada gratka dla tych, którzy chcą być na bieżąco i wiedzieć jak wyglądał najważniejszy ślub tego roku!

Powtórki relacji ze ślubu:

26 maja, godz. 7:3027 maja, godz. 15:35 i 23:1528 maja, godz. 22:55

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Po wypadku przetrwała dzięki wierze. "Niezwykłe Stany Prokopa" PRZED EMISJĄ W TV

Po wypadku przetrwała dzięki wierze. "Niezwykłe Stany Prokopa" PRZED EMISJĄ W TV

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

W 6. odcinku "MasterChefa Nastolatki" przeniesiemy się do Włoch i... szkolnej stołówki

Ciężarówką przez Australię. Dawid jedzie do Brisbane

Ciężarówką przez Australię. Dawid jedzie do Brisbane

Jeszcze więcej "Jestem z Polski". Nowe odcinki 2 razy w tygodniu!

Jeszcze więcej "Jestem z Polski". Nowe odcinki 2 razy w tygodniu!

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Ruszają castingi do 13. edycji "MasterChefa"!

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!