"Eks-tra zmiana": Ewa, która przeżyła 6 lat samotności w związku

Fragment 2. odc. "Eks-tra zmiany"
W kolejnym odcinku programu Agaty Młynarskiej poznamy Ewę – dzielną mamę dwójki wspaniałych dzieci, artystkę z talentem do tworzenia pięknych rzeczy, ale bez talentu do stworzenia siebie na nowo po rozwodzie.
Małżeństwo Ewy umierało długo... Jej mąż mentalnie wyprowadził się z tego związku kilka lat przed tym, zanim finalnie opuścił ich wspólny dom. Odsuwał Ewę od siebie na różne sposoby.
Ewa, osierocona przez oboje rodziców, bardzo szybko chciała stworzyć swój własny, piękny i ciepły dom. Wyszła za mąż i bardzo szybko bajka zmieniła się w koszmar. Doszło do tego, że wszystko robili osobno... Jedli osobno, mieli osobne pokoje. Ewa wytrzymała sześć lat samotności w związku, dłużej nie chciała takiego życia. Została z dwójką chorowitych dzieci, skromnymi alimentami i kolosalnym kredytem. Nie było w jej życiu czasu ani przestrzeni na nic innego poza obowiązkami. Dlatego Agata Młynarska musiała Ewie przypomnieć, kim jest i co lubi ona sama. Dać Ewie przestrzeń w domu, która będzie jej azylem, dać jej chwilę przypomnienia sobie o jej pasjach i potrzebach. Pomogli jej w tym specjaliści, którzy wydobyli z Ewy zapomnianą kobiecość. A przede wszystkim pomógł niezastąpiony Krzysztof Miruć, bo przygotował dla Ewy coś tak kobiecego, o czym każda z nas marzy, ale rzadko kiedy może sobie na to pozwolić...
PREMIERA drugiego odcinka "Eks-tra zmiany" w poniedziałek 7 października o godz. 22:25.
Powtórki odcinka:
wtorek, 8 października, 15:00
środa, 9 października, 21:25
piątek, 12 października, 12:45
niedziela, 13 października, 14:45
ZOBACZ TAKŻE:
"Pożeracz zmartwień" od koleżanki dał Ewie wiele siły w trudnych chwilach po rozwodzie
"Pożeracz zmartwień" od koleżanki dał Ewie wiele siły w trudnych chwilach po rozwodzie
wideo 2/30