"Miasto Kobiet": Farna o asertywności, Sekielski i Nowak o alkoholizmie i niedopasowanie w seksie

Zwiastun 8. odcinka "Miasta Kobiet"
W najnowszym odcinku "Miasta Kobiet" odwiedzi nas Ewa Farna, wokalistka, której kariera muzyczna rozpoczęła się 15 lat temu i nieprzerwanie trwa do dziś. Jest głosem młodego pokolenia, a jej utwory z nowej płyty to prawdziwa lekcja życia dla nas wszystkich. Porozmawiamy z Ewą o stawianiu granic, którego nauczyło ją macierzyństwo. Tylko nam Ewa zdradzi, czego będzie dotyczył jej najnowszy singiel!
O alkoholizmie rozmawiałyśmy z dziennikarzem Markiem Sekielskim i adwokatem Arturem Nowakiem. Ci dwaj mężczyźni opowiedzieli nam historię swojego picia, a także zdradzili, jak alkoholowi powiedzieć „nie".
Co jest główną przyczyną niedopasowania w seksie? Czy istnieją sposoby, by sobie z tym poradzić? Jak wielu par dotyczy ten problem? Jak wygląda praca z seksuologiem nad niedopasowaniem? Zapytaliśmy o to Katarzynę Klimko-Damską - psychoterapeutę i seksuolożkę oraz Zofię Rzepecką, terapeutkę, która razem z mężem prowadzi warsztaty z seksu tantrycznego.
W materiale przedstawiamy historię absolutnie niezwykłej aktorki, Marianny Gierszewskiej, której ciężka choroba tylko pomogła rozwinąć skrzydła.
8. odcinek "Miasta Kobiet" w niedzielę 24 października o godz. 12:30 i 22:15.
Powtórki odcinka:
wtorek, 26 października, 22:55
środa, 27 października, 13:10