Gadżeciarskie lato w TVN Style

Nasza prowadząca jest maniakalną poszukiwaczką gadżetów! Zainspiruje wszystkich gadżeciarzy, będzie przewodnikiem w gąszczu nowości, podpowie, co wybrać, aby nie zrujnować kieszeni, ale jednak być na czasie! Pani Gadżet zdradzi, jaki model telefonu jest na topie, który ekspres do kawy jest najlepszy, pokaże mini gadżety, który zmieszczą się w każdej damskiej torebce. Wszystkie osobiście sprawdzi i przetestuje.
Już nie raz widzieliśmy ją w ekstremalnych sytuacjach. Szalona jazda na quadzie, wrzucanie aparatów fotograficznych do rzeki czy skoki na trampolinie. Wszystko po to, żeby bez ściemy polecić kobietom najlepsze i najbardziej przydatne akcesoria.
Wszystkich mniejszych i większych miłośników pięknych przedmiotów, przydatnych i zupełnie zbędnych akcesoriów oraz rynkowych nowości zapraszamy na gadżeciarski czerwiec w TVN Style! Teraz będziecie mogli oglądać tygodniowo aż cztery różne odcinki Waszego ulubionego programu, "Pani Gadżet"!
W czwartek 25 lipca zapraszamy na dwa odcinki "Pani Gadżet" - jeden po drugim. O 20:00 nasza prowadząca pokaże wam telewizory najnowszej generacji z funkcjami, o jakich nam się nie śniło! Te elektroniczne cuda jeszcze kilka lat temu mogliście obejrzeć w filmach science-fiction, teraz można je kupić i mieć we własnym domu! Nasza prowadząca zaprezentuje też gadżety i sprzęty, które ułatwią i przyspieszą sprzątanie, pokaże też środki do czyszczenia w stylu eko, bezpieczne dla nas, naszych dzieci i środowiska! O 20:30 zapraszamy na kolejny odcinek. Pokażemy w nim nowe kosmetyki naturalne i ekologiczne a także gadżety do pracy w domu. Jeśli nie straszne jest Wam samodzielne wieszanie obrazów czy przykręcenie śrubki – będziecie mogły podpatrzyć, jakie wiertarki i wkrętaki, genialnie proste w obsłudze, można sobie sprawić, by żadna awaria w domu nigdy Was nie zaskoczyła! Wybieracie się w podróż? A może szukacie unikatowej, pięknej torebki? Ten odcinek „Pani Gadżet” jest stworzony dla Was!
W poniedziałek 29 lipca o godzinie 22:15 zapraszamy na kolejny odcinek naszego programu! Anna Nowak-Ibisz zgromadzi w studiu prawdziwe skórzane perełki i walizki lekkie jak piórko. Potem sprawdzi, jak chronić bagaż w każdej podroży. A dla miłośników zwierząt – fantastyczne miski, smycze, kuwety, a nawet… buty dla psa. Musicie to zobaczyć!
Zapraszamy!