"Gwiazdy od kuchni": Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak w "Gwiazdach od kuchni"
Małgorzata Foremniak jest znaną aktorką i - jak się okazuje - miłośniczką kuchni pięciu przemian. Doskonale radzi sobie w kuchni i - jak zwierza się Kasi Bosackiej w programie „Gwiazdy od kuchni" - uwielbia gotować.
Dla Małgosi gotowanie to rytuał: zanim zdradzi swoje sekretne przepisy, zapali świeczkę, żeby zapanował magiczny, tajemniczy nastrój.
Popisowym daniem aktorki będzie sycąca zupa doskonała na zimowe dni. Przygotowując ją, zdradzi sekrety kuchni pięciu przemian. Opowie o tajemnicy, jaką ona kryje i opowie o jej wpływie na nasze zdrowie i nasze samopoczucie.
Kasia Bosacka lubi rewanżować się swoim gościom przepisami, które sprawdziła i sama przygotowuje dla swoich najbliższych, dlatego razem z Małgosią Foremniak upichci delikatny pasztet z indyka. Przygotowując go, Kasia Bosacka wysłucha opowieści o wyprawie Małgosi na Kilimandżaro.
Na deser i w rewanżu za dokonały pasztet Małgosia przygotuje aromatyczną kawę, w której znajdą orientalne przyprawy i kakao.
Kolejny sezon programu „Gwiazdy od kuchni" zacznie się pysznie, dowcipnie i orientalnie. Nie wierzycie? Zobaczcie sami w sobotę o 18.15!
PREMIERA pierwszego odcinka "Gwiazd od kuchni" w sobotę 3 marca o godz. 18:15.
Powtórki odcinka:
wtorek, 6 marca, 14:25
środa, 7 marca, 7:50
czwartek, 8 marca, 16:40
sobota, 10 marca, 9:20