"Gwiazdy prywatnie": gościliśmy w ich klinice, teraz Karina i Krzysztof Miraccy zaprosili nas do domu

Gwiazdy prywatnie: Karina i Krzysztof Miraccy

Karina Dudek-Miracka wraz z mężem prowadzą jedną z największych sieci klinik medycyny estetycznej - Klinikę Miracki. Małżeństwo niejednokrotnie gościło widzów TVN Style w swojej klinice, tym razem poznamy ich nie tyle zawodowo, co prywatnie. Zapraszamy na kolejny 8. odcinek 6. sezonu programu „Gwiazdy Prywatnie”!

Ona - managerem z dwudziestoletnim doświadczeniem, zdobytym w międzynarodowych korporacjach. On - certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, ekspert z zakresu laseroterapii oraz otolaryngologii. Partnerzy w życiu prywatnym, ale i w biznesie. W naszym programie przekonamy się jak to na co dzień pochłonięte pracą małżeństwo odnajduje się w domowej przestrzeni.
Dom Kariny i Krzysztofa Mirackich został wyposażony wyjątkowo starannie i luksusowo. Minimalistyczna i monochromatyczna aranżacja wprowadza do wnętrz spokój i harmonię. Duże przeszklenia w piękny, niewymuszony sposób łączą salonową przestrzeń z przydomowym ogrodem wpuszczając przy tym ogrom naturalnego światła. Wnętrze domu odzwierciedla pasje jego mieszkańców – liczne podróże i zamiłowanie do dzieł sztuki. Całości aranżacji dopełniają bowiem pamiątki z różnych zakątków świata oraz piękne obrazy.
W naszym programie Karina i Krzysztof Miraccy opowiedzą o rodzinie, podróżach i oczywiście pracy. Dowiemy się kiedy i w jaki sposób odpoczywają, poznamy ich pasje, przekonamy się kto rządzi w kuchni i gdzie koncentruje się życie rodziny.
PREMIERA 8. odcinka 6. sezonu programu "Gwiazdy prywatnie" w poniedziałek 26 października o godzinie 22:25.
Powtórki odcinka:
wtorek 27 października, 16:55
środa 28 października, 19:55
czwartek 29 października, 14:55