"Gwiazdy prywatnie": Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją sypialnię i pokój młodszego syna

"Gwiazdy prywatnie": Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją sypialnię

W 3. odcinku "Gwiazd prywatnie" Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała dwa pomieszczenia, do których na co dzień nie wchodzi nikt poza domownikami - sypialnię i pokój syna..

Tatiana Mindewicz_Puacz kilka lat temu zdecydowała się zmienić dom, w którym wcześniej mieściło się jej biuro, w dom dla siebie, młodszego syna i partnera. Jego wnętrza pokazała w 3. odcinku programu "Gwiazdy prywatnie". Za zgodą partnera Piotra zaprosiła kamery nawet do sypialni.
- To jest miejsce, do którego nikt nie wchodzi, tylko ja i Piotr - tłumaczy gwiazda. - Jest taką mną ta moja sypialnia. Jest taką mną naprawdę - dodała, pokazując zawartość szafy, a w niej... same białe T-shirty i koszule!
Drugim "świrem ubraniowym" mentorki "Projektu Lady" są dżinsy, których ma kilkadziesiąt sztuk. Tatiana kolekcjonuje także okulary, na które - jak sama mówi - mogłaby wydać ogromne pieniądze.
Drugie pomieszczenie w domu, na wejście do którego musiała uzyskać zgodę, to pokój syna, 16-letniego Kuby (nota bene: starszy syn gwiazdy ma już 30 lat!). Jak na nastolatka przystało, dużo w nim sprzętu sportowego. Centralne miejsce w pokoju zajmuje biurko, które Kuba "odziedziczył po mamie".
- Tu się działo w moim życiu mnóstwo wspaniałych rzeczy - wspomina Tatiana.
"Gwiazdy prywatnie": na wejście do tego pokoju Tatiana Mindewicz-Puacz musiała uzyskać zgodę syna
"Gwiazdy prywatnie": na wejście do tego pokoju Tatiana Mindewicz-Puacz musiała uzyskać zgodę syna
2. odcinek "Gwiazd prywatnie" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:
czwartek, 24 września, 15:10
niedziela, 27 września, 17:30