"Hit czy kit?": Chipsy bez tłuszczu, suszarka do butów i wiele więcej!

W szóstym odcinku programu "Hit czy kit?", Żaklina Tạ Dình przetestuje silnik do zdalnego rozsuwania zasłon. Sprawdzi też możliwości bezprzewodowej pakowarki próżniowej, pakując różnego rodzaju produkty - zarówno te oczywiste, jak i te zupełnie niespodziewane. To jednak wciąż nie wszystko!

Na miejskiej plaży nad Wisłą, Żaki pokaże jak działa cooler na napoje, doposażony w kolorowe światła i głośnik bluetooth. Nasza wyjątkowa testerka przetestuje również bezprzewodowe, podróżne mini żelazko z funkcją power bank.
W 6. odcinku "Hit czy kit?" Żaklina Tạ Dình sprawdzi czy da się zrobić chipsy bez tłuszczu w mikrofali, a także pokaże jak z zupełnie zalanym butem poradzi sobie suszarka do butów. Czy spośród tej szerokiej gamy produktów wszystkie okażą się warte uwagi? Tego dowiecie się już podczas premiery 11 maja!
PREMIERA 6. odcinka programu "Hit czy kit?" w czwartek 11 maja, o godzinie 22:25. Powtórki odcinka: sobota 13 maja, 14:00 niedziela 14 maja, 21:30 poniedziałek 15 maja, 14:35 wtorek 16 maja, 20:30