"Hit czy kit?": Po finałowym odcinku będziecie mogli śmiało... udać się na camping!

W ósmym, finałowym odcinku programu "Hit czy kit?", Żaklina Tạ Dình przetestuje gadżety campingowe! Pokaże turystyczny mebel kuchenny, sprawdzi jego wytrzymałość i możliwości. Przy użyciu turystycznej patelni i przenośnej stacji zasilania usmaży jajko. Ile czasu jej to zajmie?

Następnie nasza energiczna testerka zaprezentuje turystyczną pralkę i sprawdzi, czy tego typu urządzenie poradzi sobie z uplamionym ketchupem, ziemią i trawą T-shirtem. Przetestuje także lodówkę campingową z wbudowanym głośnikiem.
W 8. odcinku "Hit czy kit?" Żaklina Ta Dinh pokaże patenty na czytanie dla leniwych, a następnie sprawdzi jak działa i jaki ma zasięg ciśnieniowy prysznic campingowy. W namiocie pokaże i skomentuje bezprzewodowy wentylator namiotowy, a po zachodzie słońca sprawdzi zasięg jednej z najmocniejszych latarek dostępnych na rynku. Co z tego wyniknie? Zapraszamy do oglądania odcinka!
PREMIERA 8. odcinka programu "Hit czy kit?" w czwartek 25 maja, o godzinie 22:25. Powtórki odcinka: sobota 27 maja, 7:55 poniedziałek 29 maja, 15:05 wtorek 30 maja, 20:30