"I nie opuszczę Cię aż do ślubu": Ola i Marcin, Nysa

Aleksandra i Marcin to para ciepłych i wspierających się ludzi. Znają się właściwie od piaskownicy. Wychowując na jednym osiedlu w sąsiedzkiej atmosferze przyjaźni, nigdy nie podejrzewali, że staną na ślubnym kobiercu. Chociaż cechują ich odmienne charaktery, tworzą zgrany duet rozrywkowych domatorów. Lubią dobre kino, muzykę i książki, a zwłaszcza wspólne wieczory spędzane przy grach planszowych, w oderwaniu od szarego realizmu. Narzeczonymi są już ponad 8 lat, a za chwilę staną się małżeństwem. Jak przewiduje Ola, będzie to związek gdzie mężczyzna głową, ale kobieta szyją!
Mimo iż termin ślubu zbliża się wielkimi krokami, Ola i Marcin zupełnie nie wiedzą, jak udekorowany będzie kościół, jaki makijaż finalnie znajdzie się pod welonem narzeczonej, czy uda się znaleźć wymarzony samochód, a zwłaszcza zdążyć ze wszystkim na czas.
Ślubne pogotowie z Izabelą na czele pędzi do Nysy Młodym na ratunek! Skonfrontowana z weselnymi kłopotami Iza, jak zwykle ma pełne ręce roboty. Tym razem niezwykle zależy jej, by spełnić marzenia szczęśliwiej pary, ale także wynagrodzić troski rodzicom Młodych.
W życiu Oli i Marcina nie brakowało bowiem trudnych chwil, jak i momentów pełnych wzruszeń. Dzięki sile uczucia łączącego ich od lat, narzeczeni zdołali przezwyciężyć wiele krytycznych zakrętów. Poznając bezcenną wartość rodzinnego ciepła, pragną podziękować rodzicom w szczególny sposób. Czy Izabela zdoła znaleźć atrakcyjny prezent na miarę uczuć tych dwoje?
Kolejne obawy na głowie Izy to sprawa auta, dekoracji sali, pięknego makijażu i ślubnych kwiatów. Motyw uroczystości utrzymany w kolorze niebieskim wymaga odpowiednich dodatków i nietuzinkowych rozwiązań. Kiedy Aleksandra waha się, czy oby na pewno nie przeceniła własnych umiejętności, Izabela już szykuje błękitne niespodzianki. Czym jeszcze zdoła zaskoczyć Młodych w drodze na życiową prostą? Najlepsze dopiero przed nimi!
EMISJA pierwszego odcinka programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w niedzielę 7 stycznia o godz. 12:55.
Powtórki odcinka:
wtorek, 9 stycznia, 23:10
środa, 10 stycznia, 12:50
czwartek, 11 stycznia, 21:40
sobota, 13 stycznia, 13:20
PODZIĘKOWANIA:
Dla Hotelu Dębowe Wzgórze za współpracę podczas realizacji zdjęć.
Dla Ciuchci Nysa za pomoc w realizacji zdjęć.
Dla Marty Robak za stylizację włosów modelek oraz Pani Młodej.
Dla firmy Rajt za wypożyczenie krzeseł do wystroju sali weselnej.
Dla Pani Aleksandry Król-Kassan z AZS Tanero za przygotowanie układu tanecznego w wykonaniu dzieci.