"I nie opuszczę Cię aż do ślubu": Patrycja i Grzegorz

Piękna ONA, ładny ON. Plaża, wakacje, ciepłe ognisko i kluczowe postanowienie – pozostać singlem na najbliższy rok! Takie motto towarzyszyło zarówno Patrycji, jak i Grzegorzowi – aż do chwili wspólnego spotkania. Poznali się nad morzem, kiedy to przyszła Panna Młoda przyjechała na wakacje. Zakochali się nieomal od pierwszego wejrzenia. Oboje bronili przed uczuciem, nie wierząc w związki na odległość. Mimo iż on pochodzi z Gdańska, a ona - pracując w zawodzie modelki - wciąż fruwa po świecie – uczucia tych dwoje przezwyciężyły wszelkie odległości. Dziś Patrycja i Grzegorz mieszkają razem ponad trzy lata, a już niebawem udowodnią, że wakacyjna miłość nie ma sobie równych!
Co nakłoniło Patrycję i Grzegorza, by wezwać na wesele ratunkowe pogotowie Izy? Strach, panika i wielkie obawy, czy uda się zorganizować bajkowy ślub jak z własnego snu! Pani Wróżka Janachowska wyrusza karocą na ślubny ratunek!
Patrycja i jej rodzice nieomal od początku stresują się każdym detalem. Panna Młoda dopiero co wróciła z służbowego wyjazdu, by za kilka chwil wylądować w ramionach Grzegorza. Mimo iż „nieomal wszystko jest do załatwienia" Pan Młody – ze stoickim spokojem – myśli, że na „wszystko" ma czas. Czy tak okaże się w rzeczywistości? Fontanna z czekolady, zjawiskowe dekoracje, wystrój Kościoła i niespodzianka dla Żony – z taką listą życzeń powitał Izę Grzegorz „na dzień dobry". Na liście „co najbardziej pilne?" pojawia się jeszcze bukiet – najlepiej piękne dalie – ulubione kwiaty Patrycji.
Jak na to wszystko zareagowała Iza? Czy gotowa będzie przyjąć „natychmiastowe wyzwanie?". Wśród marzeń narzeczonych znajdują się również podziękowania rodzicom, drink bar na sali, pokrowce na krzesła... Dobrze, że chociaż Patrycja wie, w co się ubrać...
Pojawia się chwila odpoczynku dla Izy... kiedy to zza zakrętu wyskakują piękne druhny. One zgrabne i piękne, podobnie jak sukienki. Co przyda się im jeszcze i wymaga poprawek? Czy przygotowane dodatki Patrycji, fryzura i makijaż spełnią oczekiwania Panny Młodej, zdając egzamin na piątkę u Izy? Perfekcyjna organizatorka ślubnych uroczystości nie może pozwolić na przeciętne oceny... Jak zwykle postanowi zaskoczyć Młodych weselem na szóstkę!
EMISJA drugiego odcinka "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w niedzielę 14 stycznia o godz. 12:55.
Powtórki odcinka:
wtorek, 16 stycznia, 23:10
środa, 17 stycznia, 12:50
czwartek, 18 stycznia, 21:40
sobota, 20 stycznia, 13:20
Za pomoc w realizacji odcinka dziękujemy:
Firmie Gastro Rental za wypożyczenie akcesoriów do wyposażenia sali weselnej.
Salonowi Fryzjerskiemu "U Fryzjerów" za wykonanie stylizacji Druhen i Pany Młodej.
Studiu Deszcz za udostępnienie powierzchni do realizacji zdjęć.
Studiu Qbek za udostępnienie powierzchni studia do realizacji zdjęć.
Incaplay Salonowi Zabaw za udostępnienie przestrzeni do realizacji zdjęć.
Cukieterii za przygotowanie fontanny czekoladowej