"I nie opuszczę Cię aż do ślubu": ten ślub może być prawdziwą katastrofą!

Fragment 3. odc. I nie opuszczę Cię aż do ślubu
W kolejnym odcinku programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" Izabela nie po raz pierwszy jest rozczarowana pomysłami, które przedstawiła para młoda. Trafiła na parę, która uwielbia Legię Warszawa, a swój ślub chce zorganizować w plenerze o deszczowej porze roku... Czy w altance nadającej się na rodzinny grill uda się stworzyć odpowiedni nastrój na ceremonię ślubną?
Paula i Przemek na meczu czują się jak kumple, ale w ich związku wcale nie brakuje romantyzmu. Przemek oświadczył się Paulinie w samolocie nad stadionem Legii Warszawa, a ślubu pragnęli tak bardzo, że aby spełnić swoje marzenie wzięli kredyt na około 35 tysięcy złotych. Paula niedawno straciła dziadka oraz ojca. Ostatnim słowem która wypowiedział dziadek było słowo „hortensja" dlatego Paulinie bardzo zależy na tym, aby to właśnie ten kwiat towarzyszył im w tak ważnym dla nich dniu.
Ekspertka Izabela Janachowska wkracza do akcji i bezproblemowo spełnia każde marzenie pary młodej! Organizuje wesele w barwach Legii Warszawa oraz znajduje rozwiązanie na szpetną altankę z drewna! Przygotowuje również niespodziankę w postaci gościa specjalnego...
Młodzi oprócz wszystkich atrakcji oraz zabiegów pielęgnacyjnych otrzymują również od prowadzącej... odkurzacz. Na nową drogę życia!
EMISJA trzeciego odcinka "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w niedzielę 20 stycznia o godz. 13:00.
Powtórki odcinka:
wtorek, 22 stycznia, 23:00
środa, 23 stycznia, 14:10
czwartek, 24 stycznia, 21:40
sobota, 26 stycznia, 13:45
PODZIĘKOWANIA:
Dla właścicieli obiektu Bella Donna za udostępnienie obiektu do realizacji zdjęć.
Dla Relaks na Wodzie za udostępnienie łodzi do realizacji zdjęć.
Dla Bodyych za wykonanie okularów dla uczestnika programu.
Dla Studia Stylove za wykonanie metamorfozy uczestnikom programu.
Dla PS Namioty za budowę hali namiotowej do realizacji zdjęć.