"Idealna niania" dla rozpieszczonych rozrabiaków

"Idealna niania" dla rozpieszczonych rozrabiaków
"Idealna niania" dla rozpieszczonych rozrabiaków

Bohaterami kolejnego odcinka "Idealnej niani"Monika i Jurek Łuczkiewiczowie. Poznali się 22 lata temu, od 14 lat są małżeństwem. Sami mówią o sobie, że są „starymi rodzicami z małymi dziećmi”. 10 lat temu przeprowadzili się ze Szczecina do Warszawy, a 2 lata temu udało im się w końcu wybudować wymarzony dom w Kamionce koło Piaseczna.

Długo oczekiwane pierwsze dziecko – Marta, przyszła na świat 9 lat temu i natychmiast została małą królewną, rozpieszczaną przez swoich rodziców. Po narodzinach kolejnego dziecka - Jaśka, dotychczas grzeczna i spokojna dziewczynka stara się dorównać bratu w domowych psotach. Poza tym wchodzi w trudny wiek – potrafi obrazić się na cały świat, bo mama nie pozwoliła jej założyć do szkoły ulubionej sukienki. Jasiek jest natomiast maskotką całej rodziny – rozrabiaką, który potrafi rozbroić słodkim uśmiechem i wzruszyć nagłym wyznaniem miłości. Dzieciaki Łuczkiewiczów, mimo sporej różnicy wieku, są zgrane i potrafią się razem dobrze bawić. Małżeństwo zgodnie twierdzi, że ich dzieci są rozpuszczone i wyręczane przez rodziców w większości domowych obowiązków.

Jurek ma własną firmę i sporo czasu spędza poza domem. Monika próbuje rozkręcać własny biznes. Potrzebują do pomocy niani. Czy uda im się znaleźć idealną nianię? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając kolejny odcinek "Idealnej niani".

EMISJA drugiego odcinka "Idealnej niani" we wtorek 16 lipca o godz. 21:45.

Powtórki odcinka:

piątek, 19 lipca, 18:40

sobota, 20 lipca, 10:40

poniedziałek, 22 lipca, 10:00

podziel się:

Pozostałe wiadomości