"Idealna niania" dla szóstki dzieciaków!

Idealna niania
Idealna niania

Ania i Tomek są małżeństwem od 15 lat, mają aż szóstkę dzieciaków. 14-letni Kuba nosi dready i jest miłośnikiem sportów ekstremalnych; 12-letni Michał jest napastnikiem, o którego biją się piłkarskie szkółki; 11-letni Adam trenuje hokej; 8-letni Marta i Filip zwani są „piekielnymi bliźniakami”, a 4-letni Wojtek to uroczy, ale niesforny „diabełek”.

Marta jako jedyna dziewczynka w rodzinie musi walczyć o swoją pozycję i próbuje rozpychać się wśród braci łokciami, dlatego chłopcy nazywają ją „królową” i nieustannie się z nią kłócą. Konflikty wybuchają zresztą w rodzinie Woźniaków na każdej linii i - jak twierdzą rodzice - codziennie wśród rodzeństwa zawierane są inne sojusze.

Tata Tomek to oaza spokoju, stara się wszystkie sprawy załatwiać na spokojnie. Zupełnym przeciwieństwem jest Ania, która potrafi wybuchnąć z byle powodu. Jak sama mówi – chciałaby znaleźć nianię mądrzejszą od siebie, która nauczyłaby ją rozwiązywać konflikty pokojowo. Oboje rodzice marzą też o niani z samochodem, która mogłaby dzieci przywieźć i odwieźć na liczne treningi i zajęcia. Pierwsze opiekunki i opiekuni, którzy pojawiają się w domu Woźniaków, kompletnie nie sprawdzają się w trudnej roli niani żywiołowej szóstki rodzeństwa. Zobaczcie koniecznie, czy rodzina znajdzie swoją wymarzoną, idealną nianię.

EMISJA ósmego odcinka "Idealnej niani" we wtorek 6 sierpnia o 21:45.

Powtórki odcinka:

piątek, 9 sierpnia, 18:55

sobota, 10 sierpnia, 10:45

podziel się:

Pozostałe wiadomości