Program "In Vitro. Czekając na dziecko" w TVN Style!

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy zobaczyła, jak przebiega  in vitro! "To jest piękne!"

"In Vitro. Czekając na dziecko" to seria, która ukazuje losy ludzi, którzy z ogromną determinacją walczą o swoje szczęście. Pary opowiadają o swoich staraniach o dziecko – to często dramatyczne historie, które wzbudzają wiele emocji.

"In Vitro. Czekając na dziecko"
Widzowie mają okazje poznać motywację i dowiedzieć się, z jakimi trudnościami muszą się oni zmagać. Proces zapłodnienia metodą in vitro jest długotrwały, a każdy z etapów wiąże się z pewnym ryzykiem niepowodzenia zabiegu.
Pary mogą liczyć na ogromne wsparcie lekarzy, którzy rozwiewają ich, wątpliwości. To również cenna lekcja dla widzów, którzy mogą zapoznać się z tą metodą. W programie nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich będą m.in.: Wojtek Zamysłowski – najstarsze dziecko kliniki nOvum oraz Agnieszka Ziółkowska, która jako pierwsza Polka przyszła na świat dzięki metodzie in vitro.
Wypowie się również pionier polskich badań nad in vitro profesor Marian Szamatowicz oraz Anna Krawczak – prezes Stowarzyszenia Nasz Bocian, udzielającego pełnego wsparcia rodzinom starającym się o dziecko.
"In Vitro. Czekając na dziecko": 4 października o 22:25 w TVN Style.
Kontynuacja serii "In Vitro - 9 miesięcy później" od 15 października na naszej antenie. Cała seria dostępna jest również na player.pl.
W temacie in vitro warto wspomnieć również program "In vitro. Nauka czy cud", obalający mity i przekraczający tabu, w którym Małgorzata Rozenek Majdan dzieli się z widzami swoim doświadczeniem w tym temacie. Nowe odcinki programu będziecie mogli oglądać w TVN Style już niebawem! Tymczasem zapraszamy Was do player.pl.