"In vitro. Nauka czy cud? 2": Joasia i Paweł doczekali się ukochanego synka!

"In vitro. Nauka czy cud? 2": Pierwsze dni Franka na świecie

Nie obyło się bez komplikacji - poród nastąpił zbyt wcześnie, ale finał tej historii napawa optymizmem i nadzieją wszystkie pary zmagające się z niepłodnością - bohaterowie 2. sezonu programu "In vitro. Nauka czy cud?" doczekali się upragnionego synka! Chociaż swoje pierwsze tygodnie Franek spędził w inkubatorze - od samego początku uczynił swoich rodziców najszczęśliwszymi ludźmi na świecie!

Na początku swojej przygody w programie "In vitro. Nauka czy cud? 2" Joasia i Paweł dowiedzieli się, że ich problemy z zajściem w ciążę wynikają z niepłodności idiopatycznej, a kiedy już wydawało się, że po podejściu do procedury in vitro - ich zarodki będą nadawały się do transferu - badania genetyczne wykazały, że były one nie prawidłowe.
Chociaż para wielokrotnie czuła ból i rozczarowanie - nie poddała się w staraniach. Ich wytrwałość w dążeniu do spełnienia największego marzenia o rodzicielstwie opłaciła się. W ostatnim odcinku sezonu spotkaliśmy się z nimi po narodzinach ich upragnionego synka. Posłuchajcie, jakie emocje wzbudziło w Asi i Pawle pojawienie się na świecie Franka.
6. odcinek 2. sezonu programu "In vitro. Nauka czy cud?" obejrzycie jeszcze: sobota 18 marca, 13:05 niedziela 19 marca, 16:30 poniedziałek 20 marca, 21:50 wtorek 21 marca, 13:35