"In vitro. Nauka czy cud? 2": Droga Wiktorii i Tomasza do rodzicielstwa nie była prosta

"In vitro. Nauka czy cud? 2": Jakie problemy Wiktoria i Tomasz napotkali na drodze do rodzicielstwa?

Podejmując decyzję, że chcieliby zostać rodzicami - Wiktoria i Tomasz nie spodziewali się, jak trudne w ich przypadku okaże się osiągnięcie tego celu. Początkowe założenie zajścia w ciążę w trzy miesiące - przeciągnęło się do przynoszących wiele bólu i rozczarowania - wieloletnich starań. I chociaż obecnie są już we troje - swoją emocjonalną historią podzielili się w 5. odcinku 2. sezonu "In vitro. Nauka czy cud?".

Byli młodzi, nie mieli uzależnień ani większych chorób. Podczas pierwszych starań, aby zajść w ciążę - bohaterowie programu "In vitro. Nauka czy cud? 2" podchodzili do tego z pewnością i spokojem. Jednakże, życie napisało dla nich inny scenariusz. Po roku prób, kiedy ich frustracja zaczęła narastać - wykonali badania, które potwierdziły ich obawy - zmagali się z niepłodnością.
Podjęcie decyzji o przejściu procedury in vitro - nie od razu okazało się strzałem w dziesiątkę. Po pierwszym transferze - mimo zagnieżdżenia zarodka - Wiktoria straciła ciążę. Jakie emocje towarzyszyły im w tym okresie? Skąd znajdowali w sobie siłę, aby podjąć kolejną próbę? Wysłuchajcie poruszającej historii pary, której marzenia w końcu się spełniły.
5. odcinek 2. sezonu programu "In vitro. Nauka czy cud?" obejrzycie jeszcze: sobota 11 marca, 13:05 niedziela 12 marca, 16:30 poniedziałek 13 marca, 21:50 wtorek 14 marca, 13:35