Izabela Janachowska o mężu i nowych planach zawodowych

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Źródło: MWMEDIA

W nowym numerze "Vivy!" znalazł się wywiad z Izabelą Janachowską, m.in o małżeństwie ze sporo starszym biznesmenem Krzysztofem. Czy nie przeszkadza jej duża różnica wieku?

- Czym jest różnica wieku? Szeregiem cyferek zwanym PESEL. Czy związek równolatków daje gwarancję szczęścia? Nie! Każdy związek to obawa, że zostanę zraniona... ale różnica wieku nie ma dla mnie żadnego znaczenia - mówi Iza w rozmowie z Katarzyną Piątkowską. - Zawsze odpowiadam na to: „Kto wie, co będzie jutro?". Chciałabym... tego właściwie nam życzę, abyśmy za 10 czy 20 lat tak samo kochali się jak dziś. To drastyczne, co teraz powiem, ale jutro któreś z nas może nawet nie żyć, dlatego nie zaprzątam sobie głowy tym, co i jak będzie za 10 lat. Miłość jest jak loteria. Nigdy nie wiesz, kiedy i jak długo będziesz szczęśliwy.

W ostatnich latach Izabela Janachowska nie jest już kojarzona z tańcem, a ze ślubami. W TVN Style prowadzi dwa programy o tej tematyce: "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" i "W czym do ślubu?".

- Po oświadczynach zaczęłam wielkie przygotowania. Jak weszłam w okołoślubne tematy, aż mi się oczy zaświeciły (...) Najpierw założyłam blog ślubny - wedding-dream.pl, na którym dzieliłam się swoimi doświadczeniami, nowościami, trendami, wszystkim, co mnie samą zachwycało, ale cały czas tęskniłam za telewizją - wyznaje Iza. - Wtedy wpadłam na pomysł programu. W tamtym czasie w żadnej ze stacji nie było programu o takiej tematyce. Napisałam trzy scenariusze, odbijałam się od drzwi do drzwi w Polsacie, w końcu z bijącym sercem umówiłam się na rozmowę w TVN Style. Potwornie bałam się tego spotkania. Okazało się, że niepotrzebnie, bo mój pomysł przypadł do gustu, a dzisiaj jest najchętniej oglądanym programem w stacji. Po sukcesie programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu" zyskałam zaufanie szefów i postanowiłam przedstawić kolejny pomysł. I tak na antenie pojawił się program „W czym do ślubu?".

Izabela Janachowska właśnie nagrywa kolejne sezony swoich programów. Ale to nie koniec jej planów zawodowych!

- Program o podobnej tematyce związany z relacjami, emocjami, miłością i ślubami oczywiście, ale tym razem na dużej antenie - odpowiedziała Iza na pytanie o plany. - Mam nadzieję, że wkrótce będę się uśmiechała do widzów właśnie z TVN.

Trzymamy kciuki za powodzenie tego projektu, ale możemy Was zapewnić, że Izy z TVN Style nie wypuścimy! :)

ZOBACZ TAKŻE:

Czym inspiruje się Izabela Janachowska, organizując śluby?

Czym inspiruje się Izabela Janachowska, organizując śluby?

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości