Izabela Janachowska organizuje ślub i chrzciny

Agata i Łukasz poznali się na portalu randkowym. Choć pierwsze wrażenie po spotkaniu "w realu" nie zaowocowało rozwojem relacji, to po pewnym czasie Młodzi postanowili dać sobie drugą szansę... Panna Młoda odwiedzając swą sympatię w jego domu, nie spodziewała się, że zostanie w nim już na stałe. Po dwóch latach związku - wreszcie planują się pobrać. Agata interesuje się fotografią, Łukasza pasjonuje muzyka, samochody oraz wyrób domowego piwa, cydru i win.
Kilka miesięcy temu na świat przyszła córeczka Pary Młodej. Jako świeżo upieczeni rodzice Agata i Łukasz borykają się z nie lada weselnymi kłopotami! W czasie ślubnej uroczystości Młodzi postanowili zorganizować również Chrzest!
Jak Iza podoła problemom organizacyjnym, by finał ceremonii skończył się podwójnym sukcesem? Jej niezastąpiony profesjonalizm i dobry styl po raz kolejny dostarczą powodów do wzruszeń. Szykując narzeczonym szereg niespodzianek, Izabela Janachowska pamiętać będzie nawet o nieobecnych na ślubie rodzicach Dawida.
Odpowiadając na prośby Pani i Pana Młodego, Iza dopilnuje dekoracji kościoła – tak by utrzymać motyw przewodni wesela i bordowo-złotą kolorystykę. Czy zaskoczeniem dla Izy okaże się wygląd Pana Młodego albo dobór dodatków dla Agaty? Czy zakupiona wcześniej suknia pozostaje odpowiednią dla Młodej Mamy i ile jeszcze problemów pojawi się na tuż przed ślubem?
EMISJA piątego odcinka programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w niedzielę 25 grudnia o godz. 13:30.
Powtórki odcinka:
poniedziałek, 26 grudnia, 9:10
wtorek, 27 grudnia, 22:55
środa, 28 grudnia, 13:05
piątek, 30 grudnia, 23:30
sobota, 31 grudnia, 13:15
Biżuterię użyczyła firma White Jasmine.
Za pomoc w realizacji zdjęć dziękujemy Zamkowi Jan III Sobieski
Samochód do ślubu użyczyła firma klasyczne.auto.pl , a sukienkę do sesji fotograficznej Fabrykasukienek.pl.
Autorem sesji jest Tomasz Tołłoczko