Izabela Janachowska została "Osobowością Roku". Teraz pracuje nad... aplikacją!

Izabela Janachowska Osobowością Roku 2019
Izabela Janachowska przygotowuje aplikację dla panien młodych!
Ten rok należy do niej! Izabela Janachowska udowodniła, że można z sukcesem połączyć pracę zawodową i wychowanie dziecka - otrzymała tytuł Osobowości Roku i walczy o tytuł Kobiety Biznesu Roku. I szykuje coś nowego - własną aplikację!

W poniedziałek 18 listopada odbyła się uroczysta gala kończąca plebiscyt na Kobiecą i Męską Markę Roku. W Gali udział wzięli przedstawiciele nagrodzonych marek, Ambasadorzy projektu jak i znane osobowości świata show-biznesu i mediów. Poza nagrodami dla wiodących firm, wyróżniono też osoby, dla których 2019 rok był wyjątkowy. Otrzymały one tytuł "Osobowości Roku", a wśród nich znalazła się Izabela Janachowska!

Trzeba przyznać, że dla naszej prowadzącej kończący się rok był wyjątkowy i na polu prywatnym - urodziła synka, i zawodowym - otworzyła pierwszy showroom ze swoimi sukniami ślubnymi i wydała planner dla planujących ślub. Nagrała także kolejny sezon swojego programu "W czym do ślubu?", a już wkrótce zacznie nagrania do nowego show "Pary młode ponad miarę" (ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU >).

- Aż nie wiem czym sobie na to zasłużyłam, bardzo dziękuje za wyróżnienie mojej osoby - napisała skromnie Iza na swoim profilu na Instagramie.

Nie tylko Marka Roku doceniła Izabelę Janachowską. Nasza prowadząca znalazła się także w wąskim gronie 10 kobiet nominowanych do tytułu Kobiety Biznesu Roku 2019 - plebiscytu organizowanego przez magazyn "Puls Biznesu". Czy go otrzyma, dowiemy się 5 grudnia podczas uroczystej gali.

Mimo tylu sukcesów, Iza nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne nowości w swoim "ślubnym imperium". Jak nam zdradziła, trwają już bardzo zaawansowane prace nad specjalną aplikacją na smartfony, przygotowaną z myślą o pannach młodych przygotowujących się do ślubu.

Zobaczcie nasze wideo!

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?