Izabela Janachowska została "Osobowością Roku". Teraz pracuje nad... aplikacją!

Izabela Janachowska przygotowuje aplikację dla panien młodych!

Ten rok należy do niej! Izabela Janachowska udowodniła, że można z sukcesem połączyć pracę zawodową i wychowanie dziecka - otrzymała tytuł Osobowości Roku i walczy o tytuł Kobiety Biznesu Roku. I szykuje coś nowego - własną aplikację!

W poniedziałek 18 listopada odbyła się uroczysta gala kończąca plebiscyt na Kobiecą i Męską Markę Roku. W Gali udział wzięli przedstawiciele nagrodzonych marek, Ambasadorzy projektu jak i znane osobowości świata show-biznesu i mediów. Poza nagrodami dla wiodących firm, wyróżniono też osoby, dla których 2019 rok był wyjątkowy. Otrzymały one tytuł "Osobowości Roku", a wśród nich znalazła się Izabela Janachowska!
Trzeba przyznać, że dla naszej prowadzącej kończący się rok był wyjątkowy i na polu prywatnym - urodziła synka, i zawodowym - otworzyła pierwszy showroom ze swoimi sukniami ślubnymi i wydała planner dla planujących ślub. Nagrała także kolejny sezon swojego programu "W czym do ślubu?", a już wkrótce zacznie nagrania do nowego show "Pary młode ponad miarę" (ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU >).
- Aż nie wiem czym sobie na to zasłużyłam, bardzo dziękuje za wyróżnienie mojej osoby - napisała skromnie Iza na swoim profilu na Instagramie.
Nie tylko Marka Roku doceniła Izabelę Janachowską. Nasza prowadząca znalazła się także w wąskim gronie 10 kobiet nominowanych do tytułu Kobiety Biznesu Roku 2019 - plebiscytu organizowanego przez magazyn "Puls Biznesu". Czy go otrzyma, dowiemy się 5 grudnia podczas uroczystej gali.
Mimo tylu sukcesów, Iza nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne nowości w swoim "ślubnym imperium". Jak nam zdradziła, trwają już bardzo zaawansowane prace nad specjalną aplikacją na smartfony, przygotowaną z myślą o pannach młodych przygotowujących się do ślubu.
Zobaczcie nasze wideo!

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA