Izabela Janachowska pomoże pierwszej z "Par młodych ponad miarę"!

"Pary młode ponad miarę": Damian i Natalia. S01E01

W 1. odcinku nowego programu Izabeli Janachowskiej w TVN Style "Pary młode ponad miarę" nasza prowadząca pomoże znaleźć suknię ślubną Natalii a garnitur Damianowi.

Izabela Janachowska już nie raz ruszała na ratunek pannom młodym, również tym o nieco bardziej krągłych kształtach i sprawiała, że spełniały się ich marzenia o zachwycającym wyglądzie na własnym ślubie. Tym razem Iza ubierze nie tylko przyszłe panny młode, ale i ich wybranków - tych, których figura sprawia, że mają kłopot z wybraniem eleganckiej stylizacji na swój wielki dzień.
Pierwsi bohaterowie nowego programu Izabeli to Natalia i Damian. Para na co dzień mieszka na Śląsku. Damian pracuje jako ślusarz, a Natalia zajmuje się wychowywaniem ich dwuletniego synka, Huberta. Młodzi poznali się przez wspólną koleżankę, która dała im do siebie nawzajem kontakt. Damian mieszkał wówczas i pracował w Anglii, co sprawiło, że po raz pierwszy zobaczyli się dopiero po trzech miesiącach korespondencji. Mimo tego, że Damian miał za sobą 36 godzin spędzonych w samochodzie od razu między nimi zaiskrzyło.
Natalia straciła mamę, kiedy miała 8 lat, a tatę 15 lat później. Dlatego też ich synek, Hubercik był przez nią szczególnie wyczekiwany. Kiedy była jeszcze w ciąży, Damian oświadczył się jej, ukrywając pierścionek zaręczynowy w bukiecie róż. Teraz para przygotowuje się do ślubu, jednak wybranie stylizacji jest dla nich nieco kłopotliwe. Figura Natalii to bardzo kobieca gruszka o wąskich ramionach i wydatnych biodrach oraz udach. Damian natomiast ma trudności szczególnie z dobraniem marynarki z powodu szerokich ramion i dość wąskich bioder. Natalia marzy o prostej, białej sukience, w kształcie litery A, bez zbyt wielu ozdób i falban. Damian natomiast zdaje się na opinię swojej ukochanej odnośnie wyboru garnituru.
Czy Natalia pozostanie wierna swoim wyobrażeniom o ślubnej kreacji? Czy Damian wyrazi jednak własne zdanie wybierając stylizację, czy też całkowicie podda się w tej kwestii Natalii?
Dodatkowo nasi eksperci przypomną kilka zasad dotyczących doboru krojów stroju do sylwetki. Dowiemy się także co nieco na temat małego, ale znaczącego szczegółu męskiej stylizacji, jakim jest poszetka.
PREMIERA 1. odcinka "Par młodych ponad miarę" w niedzielę 8 marca o godz. 13:30.
Powtórki odcinka:
wtorek, 10 marca, 16:25
środa, 11 marca, 13:40
czwartek, 12 marca, 21:25
sobota, 14 marca, 16:00
Zwiastun programu "Pary młode ponad miarę"
Zwiastun programu "Pary młode ponad miarę"
Podziękowania dla Klubokawiarni POMPON za udostępnienie przestrzeni do realizacji zdjęć.