"Jestem z Polski": Albania doskonałym miejscem na rozwój własnego biznesu?

"Jestem z Polski": O prowadzeniu firmy w Albanii i pracy z Polakami

Mieszkająca w Albanii od trzech lat Kinga zajmuje się prowadzeniem tam biura turystycznego, wspólnie ze swoim partnerem. W "Jestem z Polski" przedstawili argumenty wskazujące, dlaczego kraj ten jest świetnym miejscem do pracy, ale nie pominęli też jej minusów. Po ich opowieści praca oraz prowadzenie działalności w Albanii nie będą miały przed Wami tajemnic. Posłuchajcie!

Do najważniejszych zalet prowadzenia działalności w Albanii - bohaterka 8. odcinka 11. sezonu "Jestem z Polski" zaliczyła fakt, że rynek w tym kraju nie jest przesycony. Wobec powyższego, łatwo jest wejść na niego z nowym pomysłem i stworzyć firmę, która będzie świetnie prosperowała. Dokładnie to udało się zrobić jej!
Podczas spotkania ze współpracownikami Kingi - wszyscy razem porównali również pozytywne i negatywne aspekty pracy z Polakami. Wspomnieli też o dość znaczącym minusie prowadzenia firmy w Albanii, czyli biurokracji. Posłuchajcie, co na jej temat opowiedzieli bohaterowie 8. odcinka "Jestem z Polski 11", a po więcej szczegółów dotyczących życia w Durres - obejrzyjcie powtórkę w TVN Style!
8. odcinek 11. sezonu programu "Jestem z Polski" na naszej antenie możecie jeszcze obejrzeć: we wtorek 23 maja, 21:05 w czwartek 25 maja, 13:35