"Jestem z Polski": dlaczego Dubaj jest tak atrakcyjny dla turystów?

Jestem z Polski: Ania pokaże nam Dubaj
Jestem z Polski: Ania pokaże nam Dubaj
Poznajcie Anię - stewardessę, na co dzień mieszkająca w Dubaju. Choć przyjechała tu "za pracą", zakochała się w mieście, w którym jest 360 słonecznych dni w roku.

Ania mieszka na tak zwanej Palmie - największej i najbardziej spektakularnej sztucznej wyspie, zaprojektowanej na kształt liścia palmowego. Pod oknami, poza „osiedlowym” basenem, Ania ma plażę i widok na zachód słońca. Ale to nie jedyny atut mieszkania w Dubaju. Inne poznacie oglądając 9. odcinek 6. sezonu programu "Jestem z Polski".

Joga na najwyższym budynku świata? Czemu nie. Burj Khalifa - ponad 800- metrowy budynek w centrum miasta - to ulubiony wieżowiec Ani. Na 146 piętrze - dziewczyna mogła nie tylko podziwiać panoramę miasta, ale też... ćwiczyć jogę. Co można jeszcze zrobić w centrum Dubaju? Zjeść zapiekankę lub pierogi w polskim barze z widokiem na największą galerię handlową świata.

Razem z Anią odwiedzicie też luksusowy hotel i poznacie jego wyjątkowych rezydentów, zobaczycie mobilny sklep, wybierzecie się na nocną przejażdżkę po Dubaju i poznacie hipsterską dzielnicę miasta. Będziecie mogli też posłuchać wyjątkowego koncertu. Największą pasją Ani jest bowiem śpiew i muzyka.

PREMIERA 9. odcinka 6. sezonu programu "Jestem z Polski" w piątek 25 grudnia o 22:25.

Powtórki odcinka:

sobota 26 grudnia, 18:30

wtorek 29 grudnia, 21:25

środa 30 grudnia, 15:55

czwartek 31 grudnia, 13:55

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?