"Jestem z Polski": ośnieżone Alpy i piękna Genewa - Szwajcaria okiem Asi

Jestem z Polski: Szwajcaria okiem Asi
Jestem z Polski: Szwajcaria okiem Asi
W 14. odcinku 7. sezonu programu "Jestem z Polski" odwiedzimy mieszkającą w Genewie Asię. Ta niezwykła Polka pokaże nam swoje miasto, swoje mieszkanie oraz pasje, a także zabierze na wycieczkę w góry.

Asia to specjalista HR w firmie armatora w Genewie. Przyjechała tu za miłością. Ta jednak uschła, ale wtedy Asia zdążyła zakochać się już w mieście i możliwościach jakie daje życie w nim. Praca w bogatej Genewie jest dla Asi przepustką do spełniania jej kolejnych marzeń.

Jest młodą, pełną pasji dziewczyną, która nie znosi się nudzić, dlatego ciągle wynajduje sobie nowe zajęcia wyciskając życie jak cytrynę. Dla niej słowa "nie da się" nie istnieją. Dlatego, gdy pewnego dnia zobaczyła, jak kolega gra na perkusji zapragnęła sama stać się perkusistką. W odcinku zobaczycie jakie robi postępy w nauce gry i czy ma jeszcze szansę na światową karierę :)

Dowiecie się też, gdzie najlepiej się randkuje i jakimi kochankami są Szwajcarzy. A także wraz z Asią odwiedzimy jej ulubione miejsce w górach, pośmigamy na nartach i poznamy jej międzynarodową paczkę znajomych.

A na deser zasmakujemy raclette i dowiemy się kim jest Stella i jak trudno w tak przepisowym kraju jak Szwajcaria było jej się tu dostać i zamieszkać razem z Asia. Tego nie można przegapić!

Premiera 14. odcinka 7. sezonu "Jestem z Polski" już w piątek 28 maja o godzinie 22:25.

Powtórki odcinka:

niedziela 30 maja, 14:45

poniedziałek 31 maja, 15:15

wtorek 1 czerwca, 21:25

czwartek 3 czerwca, 13:40

podziel się:

Pozostałe wiadomości