"Jestem z Polski": bajkowe życie Karoliny w zamku we Francji

"Jestem z Polski": bajkowe życie we Francji
"Jestem z Polski": bajkowe życie we Francji
Karolina pięć lat temu postanowiła spełnić swoje marzenia o mieszkaniu w malowniczej okolicy we Francji. Podjęła ryzyko i to była najlepsza decyzja w jej życiu. Tutaj znalazła swoje miejsce na ziemi, wymarzoną pracę oraz ukochanego. Teraz swoją radością podzieli się z nami w 8. odcinku 7. sezonu "Jestem z Polski".

Niejedna dziewczynka marzy by spełnić swoje dziecięce marzenia o byciu księżniczką i mieszkaniu na zamku. Karolina-artysta plastyk- postanowiła przestać marzyć i ten cel zrealizować. Do Francji wyjechała z przekonaniem "Ahoj przygodo". Wybrała malowniczy region Dordogne, gdzie znajduje się przeszło tysiąc zamków i pałaców i jak sama mówi ma teraz cale życie by je zwiedzić.

Karolina przygodę swoja z pałacami zaczęła 5 lat temu od winnicy w Chateau du Payre niedaleko Bordeaux. Tam w zamian za zakwaterowanie stworzyła nowa identyfikacje wizualna winnicy, etykiety oraz stronę internetowa. Tam tez poznała swojego narzeczonego Cyrille'a, z którym obecnie pracuje i mieszka w XVII wiecznym wielkim domu z kamienia w Tocane St Apre.

Karolina na co dzień zajmuje się tworzeniem wirtualnych wizyt dla biura nieruchomości, tworzy i sprzedaje kolaże oraz podróżuje prowadząc bloga o Francji. W raz z Karolina odkryjecie Francje na nowo i zobaczycie, że Francja to nie tylko Paryz i Lazurowe Wybrzeże. Odwiedzicie winnice kosztując jedne z najlepszy win i oczywiście zjecie najlepsze bagietki ever!

PREMIERA 8. odcinka 7. sezonu programu "Jestem z Polski" w piątek 16 kwietnia o godzinie 22:25.

Powtórki odcinka:

niedziela 18 kwietnia, 14:45

poniedziałek 19 kwietnia, 15:15

wtorek 20 kwietnia, 21:25

czwartek 22 kwietnia, 13:40

podziel się:

Pozostałe wiadomości