"Jestem z Polski": z Podlasia do Albanii. Poznajcie Kasię!

Jestem z Polski: Kasia
Jestem z Polski: Kasia
31-letnia Kasia z Podlasia w bardzo romantyczny sposób trafiła do Albanii. Jednego z najmniejszych krajów Europy, który charakteryzuje się dużą liczbą regionów klimatycznych.

Narzeczony zabrał ją tam w ramach niespodzianki mówiąc, że lecą na narty. Kasia nigdy wcześniej nie była na Bałkanach. Zakochała się w Albanii od pierwszego wejrzenia. Spojrzała na widok z okna mieszkania, które było kupione dla nich i „przepadła”. Od ponad 3 lat niezmiennie, każdego dnia, zachwyca ją ten widok i niesamowita atmosfera Sarandy , miasteczka, które liczy niecałe 40 tys. mieszkańców, jednak jeszcze 100 lat temu było malutką wioską rybacką. Kasia mówi, że została w niej, bo chce mieszkać w miejscu z dużą ilością słońca, dobrego powietrza, fantastycznych ludzi i możliwości. Albania jest jak Polska z lat 90-tych – to, co biznesowo posadzisz, przy determinacji i szczęściu szybko urośnie.

PREMIERA 3. odcinka 8. sezonu programu "Jestem z Polski" już w piątek 27 sierpnia o godzinie 22:25.Powtórki programu:niedziela 29 sierpnia, 14:45poniedziałek 30 sierpnia, 15:15wtorek 31 sierpnia, 21:25czwartek 2 września, 12:55

podziel się:

Pozostałe wiadomości