"Jestem z Polski": Maja i jej spełnione marzenia o zamieszkaniu na Zanzibarze

W 9. odcinku 7. sezonu programu "Jestem z Polski" Maja wraz ze swoją rodziną pokaże nam, jak wyglądają spełnione marzenia. Przed laty wraz z mężem zakochała się bowiem w Zanzibarze, który teraz stał się jej domem. Teraz ta niezwykła Polka chce podzielić się tą miłością z nami!

Maja jest mamą 3 dziewczynek – dwunastoletniej Tatiany, pięcioletniej Zoe i dwuletniej Gai. Razem z Przemkiem, jej mężem, od ponad roku mieszkają na Zanzibarze. Kiedy po raz pierwszy przylecieli na wyspę, półtora roku temu...to była "miłość od pierwszego wejrzenia". Zażartowali sobie wtedy, jak cudownie byłoby mieszkać w takim miejscu. Nieświadomie wypowiedziane życzenie, w niedługim czasie przerodziło się w myśl - "dlaczego nie?" Jak widać marzenia się spełniają...i tak oto są tutaj...
Zanzibar stał się ich domem, a wszyscy cudowni ludzie, których tu poznali - drugą rodziną. Rodziną z Jambiani. O tym właśnie będzie 9. odcinek 7. sezonu "Jestem z Polski". O ich codzienności z dziećmi na wyspie, o rodzinnym podróżowaniu, o ludziach, których poznali i o wszystkim czego chcielibyście się dowiedzieć, wybierając się na Zanzibar. Oni zawsze dużo podróżowali z dziećmi po całym świecie z reguły w nowe, nieznane miejsca, często oddalone od jakiejkolwiek cywilizacji. Nie wiedząc zupełnie co ich czeka na miejscu. To ogromne wyzwanie, zwłaszcza z zupełnie małymi dziećmi. W tym programie Maja podzieli się swoimi doświadczeniami. Opowie jak przeprowadzić się na Zanzibar i przeorganizować swoje życie. Jak załatwić wszelkie formalności z tym związane. Jak w tak krótkim czasie zorganizować prawo jazdy, pracę czy szkołę dla dzieci. Dowiemy się także ile kosztuje życie w takim miejscu i czy da się zupełnie wtopić w kompletnie nowy świat. Być może pomoże to Wam w podjęciu decyzji o podróży na Zanzibar.
PREMIERA 9. odcinka 7. sezonu programu "Jestem z Polski" w piątek 23 kwietnia o godzinie 22:25.
Powtórki odcinka:
niedziela 25 kwietnia, 14:45
poniedziałek 26 kwietnia, 15:15
wtorek 27 kwietnia, 21:25
czwartek 29 kwietnia, 13:40