"Jestem z Polski": Tak mieszkają Kostarykańczycy!

"Jestem z Polski": Domy w Kostaryce - ile kosztują i co je cechuje?

Dom w Kostaryce może kupić sobie każdy - nawet osoby nie będące Kostarykańczykami czy rezydentami kraju. Mimo to, taka przyjemność nie kosztuje mało. Szczególnie, że poszukiwanie domu w bardziej popularnych i atrakcyjnych dzielnicach wiąże się z koniecznością zapłaty wyższych kwot. Irena opowiedziała i pokazała nam, jak wyglądają mieszkania w Kostaryce.

Zaskakującą cechą domów w Kostaryce, o jakich Irena - bohaterka "Jestem z Polski" opowiedziała nam w 6. odcinku 11. sezonu programu, zapraszając do swojego mieszkania w San Jose, jest brak przedpokoju. Kobieta zdradziła także, że za dom o wielkości mniej więcej 150 m2 - trzeba tam zapłacić około 200 000 USD.
Irena opowiedziała również, jak w Kostaryce wygląda kwestia wynajmu. Jak się okazało - koszty zależne są w sporej mierze od regionu, w którym zlokalizowane jest mieszkanie. Wahają się one od 250 USD w mniej popularnych dzielnicach, aż do... 5000 USD za miesiąc! Zajrzyjcie do domu bohaterki 6. odcinka "Jestem z Polski 11", aby przekonać się, jak wygląda przykładowe mieszkanie w Kostaryce.
6. odcinek 11. sezonu programu "Jestem z Polski" na naszej antenie obejrzycie jeszcze: wtorek 9 maja, 21:05 czwartek 11 maja, 13:35