Karolina Korwin Piotrowska komentuje sprawę Deynn i jej sióstr: "dziecko było zabawką dla kasy"

Deynn i Karolina Korwin Piotrowska
Deynn i Karolina Korwin Piotrowska

Pod koniec ubiegłego tygodnia w mediach wybuchła afera z Deynn, influencerką i gwiazdą Instagrama, i jej młodszą siostrą Klaudią. Dziewczyna zarzuciła znanej siostrze, że kazała jej płacić za mieszkanie, nie opiekowała się najmłodszą, 10-letnią Natalią, tylko robiła sobie z nią zdjęcia i snapy, a narzeczony Deynn, Daniel Majewski, był w stosunku do dziewczynki agresywny. Deynn odmówiła komentarza w tej sprawie, jednak firmy, który do tej pory z nią współpracowały, zerwały kontrakty, a jej fani na Instagramie zaczęli się od niej odwracać.

Głos w sprawie postanowiła zabrać Karolina Korwin Piotrowska, która na swoim profilu na Instagramie zwróciła uwagę na jedną, bardzo ważną sprawę (pisownia oryginalna):

"(...) Jesli naprawdę leży Wam na sercu zdrowie psychiczne pewnej dziesięciolatki, która była publicznie poniżana i wykorzystywana przez siostrę numer jeden, a potem jej historię obnażyła siostra numer dwa, przekierujcie energię na inne tory. Istnieje coś takiego jak: Opieka Społeczna, która powinna się sprawą zająć natychmiast, bo niepojęte jest, aby dziecko w tym wieku nie miało zapewnionego normalnego życia, opieki, warunków do nauki. (...) Obie siostry sobie poradzą, będa miały fejm, ale jest tam dziecko, które było zabawką dla kasy, lajków i fejmu w rękach patologicznych dorosłych, na co pozwoliła rodzina, rodzice...Zamiast więc udawać, że Was to obchodzi i zamiast wydawać wyroki w necie oraz, tu ukłon w stronę mediów, które zarobiły worki hajsu pisząc bezrefleksyjnie miesiącami o tej patologii, napiszcie do odpowiednich organów prawa w Polsce. I pomyślcie, ile jest takich celebryckich dzieciaków, które mają identyczną sytuację, jak owa dziewczynka, tylko ich rodzice noszą lepsze ciuchy, stać ich na prawników, ale patologia i wykorzystywanie dzieci dla kasy i lansu, jest taka sama, cynicznie wykorzystywana przez media, tylko może staje na lepszych ściankach. Może należałoby skończyć z żerowaniem na bezbronnych dzieciach przez celebów i media? Peace."

Rzeczywiście, wygląda na to, że najpierw na historii Natalki skorzystała Deynn, a teraz dzięki aferze sławę zdobywa Klaudia. Niestety, najbardziej cierpi na tym najmłodsza z sióstr Surma...

A Wy co sądzicie o tej sprawie?

ZOBACZ TAKŻE:

"#Sława": jak gwiazdy odbierają chleb paparazzi

"#Sława": jak gwiazdy odbierają chleb paparazzi

podziel się:

Pozostałe wiadomości