"I nie opuszczę Cię aż do ślubu": niezdecydowana panna młoda

Fragment 8. odc. "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", Karolina i Maciej
W ostatnim odcinku tego sezonu poznamy Karolinę i Macieja, których połączyła aplikacja randkowa. To dopasowanie okazało się na tyle trafne, że już na drugiej randce Karolina poczuła, że będzie to więcej niż tylko przelotna znajomość. I rzeczywiście, pół roku później Maciej porzucił rodzinne Trójmiasto, zostawił najbliższych, pracę, znajomych i przyjechał do Karoliny do Warszawy. Tu oboje pracują jako przedstawiciele handlowi. Drugą wielką miłością Karoliny są biegi z przeszkodami. Maciej przyznaje, że jest pod tym względem „leniuszkiem", ale wspiera Karolinę jak tylko może i pozostaje jej najwierniejszym kibicem.
Maciej oświadczył się Karolinie rok temu na tropikalnej plaży. Od tego czasu młodzi planują uroczystość. W przygotowaniach pomaga im m. in. mama Karoliny, Danuta. Panna młoda nie może się jednak zdecydować, w jakim stylu chciałaby ślubne dekoracje: boho czy glamour. Dwa tygodnie przed ślubem zmieniła suknię i nie wybrała jeszcze fryzury na ten wyjątkowy dzień. Jakby tego było mało, żaden tort do tej pory nie przypadł młodej parze do gustu.
Z pomocą młodym oczywiście przyszła Izabela i jej ekipa. Para młoda w końcu dostała przepyszny tort w kolorach przewodnich wesela – bieli i złocie. Do sali zawitał powiew elegancji i nowoczesności - za plecami pary młodej zawisły przepiękne kwiatowe dekoracje zrobione przez Izabelę, parkiet ozdobił świecący napis „miłość" a stołom zadały szyku granatowe, cekinowe pasy materiału. Para młoda i goście jak zwykle mogą liczyć na inwencję naszej prowadzącej – atrakcją wieczoru okazał się koncert, który dał Maczo zaproszony specjalnie na ten wieczór przez Izabelę.
PREMIERA 8. odcinka "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" w niedzielę 21 października o godz. 13:00.
Powtórki odcinka:
wtorek, 23 października, 22:55
środa, 24 października, 13:00
czwartek, 25 października, 21:40
sobota, 27 października, 13:45
Podziękowanie za przygotowanie tortu weselnego dla Słodki Muffin.
Podziękowanie za udostępnienie lokacji do zdjęć dla Sali Weselnej Ostoja.
Podziękowanie dla Ogrodu Botanicznego Polskiej Akademii Nauk za udostępnienie lokacji do zdjęć.
Podziękowanie dla Parku Linowego Powsin za udostępnienie lokacji do zdjęć.
Podziękowanie dla Panek Clinic za udostępnienie lokacji do zdjęć.