"Kawaler do wzięcia: Australia": Rodzice Jimmy'ego nie ułatwili mu decyzji!

"Kawaler do wzięcia: Australia": Rady rodziców Jimmy'ego nie rozwiały jego wątpliwości

Przygoda Jimmy'ego w programie "Kawaler do wzięcia: Australia" dobiegła końca. Po szesnastu tygodniach spotkań z kandydatkami na jego partnerkę - pilot stanął przed ostateczną decyzją - z którą z dziewczyn chce zbudować związek? Ogromny dylemat postanowił skonsultować z rodzicami, których poprosił o rady. Co od nich usłyszał?

Chociaż obie finalistki potrafiły sprawić, że w ich obecności Jimmy'emu szybciej biło serce, a także - każda z nich posiadała zestaw cech, jakie sprawiały, że kawaler widziałby się z nimi w związku - dziewczyny miały również pewne wady. Holly przypominała Jimmy'emu charakterem jego byłe partnerki, przez co nie miał pewności czy ich relacja nie potoczy się w tę samą stronę. Brooke z kolei - okazała się zbyt zależna od partnera, co w zestawieniu z zawodem kawalera - było dość problematyczne.
Tak czy inaczej, na ostatnim etapie drogi w programie - pilot musiał wybrać jedną z nich. Aby ostateczna decyzja była dla niego odrobinę łatwiejsza - mężczyzna wybrał się do domu rodzinnego, żeby tam porozmawiać o dziewczynach ze swoimi rodzicami. Jednakże, porady, które od nich dostał - nie pomogły. Co powiedzieli Jimmy'emu rodzice? Zobaczcie fragment finałowego odcinka 9. sezonu programu "Kawaler do wzięcia: Australia".
Całość emocjonującego finału dostępna jest na Playerze!