"Kawaler do wzięcia: Australia": Czy wyznanie Holly to próba przekupstwa?

"Kawaler do wzięcia: Australia": Co Holly czuje do Jimmy'ego?

Beztroska, dużo śmiechu i długie rozmowy na przeróżne tematy - te czynniki zawsze charakteryzowały spotkania Holly i Jimmy'ego. Jednakże, dziewczyna nigdy nie była skłonna do wyznawania kawalerowi swoich uczuć. Tuż przed finałem "Kawalera do wzięcia: Australia" - bohaterka otworzyła przed nim swoje serce. Czy to szczere wyznanie, a może próba zdobycia szansy na swój udział w finale?

Jeszcze podczas rodzinnego spotkania u Holly - dziewczyna nie była przekonana, co tak naprawdę czuje do Jimmy'ego ani czy związek, który mogliby razem stworzyć - ma szansę wypalić. Podczas zorganizowanej przez siebie randki w odcinku półfinałowym - kandydatka na partnerkę pilota zebrała się na odwagę i otworzyła przed nim serce, pokazując sporą pewność tego, co czuje.
Czy Holly faktycznie przemyślała swoje uczucia i uznała, że widzi wspólną przyszłość z Jimmy'm? A może to próba przekupstwa, aby na ostatniej prostej w programie "Kawaler do wzięcia: Australia" nie zostać odrzuconą? Szczerość wyznania dziewczyny możecie ocenić, oglądając fragment półfinału, którego całość dostępna jest w Playerze!
PREMIERA 16. odcinka 9. sezonu programu "Kawaler do wzięcia: Australia" w sobotę 11 marca, o godzinie 22:00.