"Kawaler do wzięcia: Australia": Jak zrobić dobre wrażenie na rodzinie drugiej połówki?

"Kawaler do wzięcia: Australia": Spotkanie z rodziną Carlie nie należało do najłatwiejszych!

W jaki sposób przygotować się do pierwszego spotkania z najbliższymi drugiej połówki tak, aby podejść do niego będąc zrelaksowanym i autentycznym? Dla wielu osób jest to twardy orzech do zgryzienia, a dla Jimmy'ego z "Kawalera do wzięcia: Australia" tym bardziej - zwłaszcza, że takich spotkań musiał odbyć... cztery! Jak pilot wypadł w oczach rodziny Carlie?

Chociaż w początkowych chwilach, w towarzystwie rodziców Carlie - kawalerowi mogło wydawać się, że spotkanie pójdzie bezboleśnie oraz przebiegnie w miłej atmosferze, jego obawy znacząco wzrosły, kiedy dołączył do nich brat dziewczyny. Ryan z poważną miną obserwował każdy ruch pilota, a podczas śmiechu przy stole - zachowywał powagę. To nie wróżyło niczego dobrego.
Na domiar złego, Jimmy zapytany o to, co mu się spodobało w Carlie - posłużył się słowem "przewidywalna", co nie wzbudziło w rodzinie kandydatki zbyt pozytywnych reakcji. W jakim kontekście kawaler użył wspomnianego określenia? Czy podczas indywidualnej rozmowy z bratem dziewczyny - udało mu się lepiej wytłumaczyć swoje intencje względem niej?
Z fragmentu dowiecie się, jak przebiegło spotkanie Jimmy'ego z rodziną Carlie, a pozostałe wizyty - w domach Jay, Holly oraz Brooke - podejrzycie, oglądając cały 14. odcinek na Playerze.
PREMIERA 15. odcinka 9. sezonu programu "Kawaler do wzięcia: Australia" w sobotę 4 marca, o godzinie 22:00.