"Kawaler do wzięcia: Australia": Jak dziewczyny wypadły na spotkaniu z potencjalną... teściową?

"Kawaler do wzięcia: Australia": Uczestniczki na spotkaniu z mamą Jimmy'ego

Czy przy wyborze partnera lub partnerki istotne jest, jakie zdanie na temat tej osoby mają rodzice? Dla Jimmy'ego z 9. sezonu "Kawalera do wzięcia: Australia" - opinia jego mamy o biorących udział w programie uczestniczkach była bardzo ważna. Z tego względu pilot zorganizował kobietom rozmowy, podczas których kandydatki na jego partnerkę mogły przekonać (lub nie!) do siebie potencjalną, przyszłą teściową.

Jak wypowiadała się mama Jimmy'ego - kobieta jest ciekawa, co dzieje się w życiu syna i cieszyłaby się, gdyby w programie "Kawaler do wzięcia: Australia" znalazł miłość, ale nie chciałaby, aby którakolwiek z dziewczyn zraniła mężczyznę.
Chociaż na początku spotkanie z Carlie, Holly i Ash wydawało się przebiegać w beztroskiej i miłej atmosferze - jedno z pytań mamy Jimmy'ego wywołało niemałe poruszenie. W jaki sposób szczerość, na którą zdobyła się Holly, wpłynęła na dalsze losy Stephanie w programie? Odcinek 10, którego premiera miała miejsce w ostatnią sobotę dostępny jest przez cały czas na Player.pl.
PREMIERA 11. odcinka 9. sezonu programu "Kawaler do wzięcia: Australia" w sobotę 4 lutego, o godzinie 22:00.