"Kawaler do wzięcia: Australia": Co zaniepokoiło Brooke podczas pobytu w domu?

"Kawaler do wzięcia: Australia": O co Brooke ma żal do Jimmy'ego?

To nie koniec trudnych rozmów z Brooke przed wielkim finałem. Przebywając we własnym domu, w okresie, kiedy odeszła z programu "Kawaler do wzięcia: Australia" - dziewczyna dokonywała dokładnego przeglądu mediów społecznościowych, szukając informacji o Jimmy'm. Tam natrafiła na jego zdjęcia z randek z pozostałymi uczestniczkami show. Co wzbudziło jej niepokój?

Dostęp do Internetu w okresie przebywania poza programem - ułatwił Brooke dostęp do zdjęć, które paparazzi wykonali kawalerowi podczas spotkań z wciąż obecnymi w domu singielek bohaterkami show. Niektóre z nich - między innymi te z wyjścia na plażę z Lily - wydały się dziewczynie pełne... erotycznego wydźwięku.
Czy Brooke miała prawo zdenerwować się na Jimmy'ego za zbliżenia z innymi kandydatkami na jego partnerkę? A może powinna liczyć się z tym, przychodząc do programu, w którym miała walczyć o serce pilota z aż 22 dziewczynami? O tym, czy mimo kryzysu - parze udało się dojść do porozumienia - przekonacie się w najnowszym odcinku "Kawalera do wzięcia: Australia".
PREMIERA 14. odcinka 9. sezonu programu "Kawaler do wzięcia: Australia" w sobotę 25 lutego, o godzinie 22:00.