#kobiecybizneswtvnstyle w "Pani Gadżet": innowacyjne i naturalne kosmetyki

Pani Gadżet: Anna Nowak-Ibisz w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
Pani Gadżet: Anna Nowak-Ibisz w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym

W 7. odcinku "Pani Gadżet" w cyklu #kobiecybizneswtvnstyle Anna Nowak-Ibisz odwiedziła Puławski Park Naukowo-Technologiczny. Właśnie tam 4 dziewczyny tworzą firmę kosmetyczną, która - jak na razie - produkuje jedynie dwa kremy, ale za to bardzo dobrej jakości .

Założycielką i prezesem spółki jest spółki. To ona wpadła na pomysł, by z półproduktów, które sprzedawał jej mąż do firm kosmetycznych w Europie Zachodniej, tworzyć i sprzedawać kosmetyki w Polsce.

- Uznałam, że same możemy takie kremy zrobić i to wcale nie gorsze - przyznała Justyna.

Jej kosmetyki są oparte na bazie substancji pochodzących z konopi: CBD i CBG, które wpływają na nawilżenie skóry, redukcję przebarwień i mają działanie przeciwzapalne.

Koncepcja powstała ok. 2 lat temu, 1,5 roku temu zaczęły się prace nad jednym produktem, który trwały niemal rok. Receptury obu dostępnych teraz produktów są naturalne, z konserwantami ekologicznymi.

- Chciałabym, żeby moja firma w przyszłości była jednym z pierwszych wyborów dla wymagających klientów, którzy szukają najwyższej jakości kosmetyków ze świetnymi składnikami aktywnymi - zdradza Justyna.

7. odcinek "Pani Gadżet" zobaczysz w TVN Style jeszcze w:

sobotę, 6 listopada, 14:15

niedzielę, 7 listopada, 21:50

wtorek, 9 listopada, 20:05

środa, 10 listopada, 14:00

podziel się:

Pozostałe wiadomości