"Kosmetyczne rewolucje": przenosiny z mieszkania do salonu

"Kosmetyczne rewolucje": salon w mieszkaniu, S01E05
W 5. odcinku "Kosmetycznych rewolucji" Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak, ekspertki stylizacji paznokci, odwiedzą Olę, która swoje usługi świadczy w mieszkaniu. Kobieta marzy o własnym salonie, ale nie dostała dofinansowania i realizację tego marzenia musiała odłożyć na później.
Nasze prowadzące w drzwiach przywitały... trzy koty, bo Ola jest ich wielką miłośniczką. To, co przystoi w domu, nie pasuje jednak do miejsca, w którym wykonuje się zabiegi kosmetyczne, więc Sylwia i Paulina nie były zachwycone obecnością kręcących się między ich nogami kotów. Warunki, w których przyjmuje klientki Ola, też pozostawiają wiele do życzenia - jadalniany stół, brak sterylizacji narzędzi i roboczego stroju potęgują wrażenie amatorszczyzny. A Ola marzy przecież o otwarciu salonu!
Sylwia i Paulina na spotkaniu z Olą i podczas oglądania wideo z ukrytej kamery odniosły wrażenie, że kobieta jest zniechęcona, nie przejmuje się uwagami ekspertek ani nie podejmuje próby konwersacji z klientką. Dopiero szczera rozmowa z Sylwią, sprawiła, że Ola pokazała się w innym świetle, a nasze prowadzące poczuły, że naprawdę chcą jej pomóc. Pomocy najbardziej potrzebuje kupiony już dawno przez Olę lokal po salonie tatuażu, w którym chciałaby otworzyć własną działalność, ale na remont brakuje je środków. Nasze prowadzące zadbają o to, by salon został wykończony i wyposażony w profesjonalny sprzęt, a Ola podniesie swoje kwalifikacje. W tym odcinku łez radości i wzruszenia nie zabraknie!
EMISJA 5. odcinka "Kosmetycznych rewolucji" w sobotę 10 sierpnia o godz. 16:15.
Powtórki odcinka:
niedziela, 11 sierpnia, 22:40
poniedziałek, 12 sierpnia, 19:50
środa, 14 sierpnia, 15:55
piątek, 16 sierpnia, 16:40