"Kto tu mieszka?": farbki i płótna sprawdziły kreatywność uczestników. Namalowali swoje portrety!

"Kto tu mieszka?: dostali płótno i farbki, więc namalowali swoje portrety

W ostatnim mieszkaniu czekały na odwiedzających płótna i farbki. Dwie Moniki, Marta i Karol od razu wzięli się do malowania portretów. Równie łatwo poszło im odpowiedzenie na pytanie: "Kto tu mieszka?"?

Według stylistki wnętrz Moniki ostatnie z odwiedzanych przez uczestników 3. odcinka 3. sezonu programu "Kto tu mieszka?" mieszkań nie pasowało do nikogo. - Dosyć dużo klamotów a' la stara babcia, pamiątki rodzinne... - stwierdziła z kolei Monika, która jest szefową marketingu w jednej z dużych firm. Gdy wraz z polonistą Karolem oraz menadżerką Martą weszły wgłąb domu zauważyły przygotowane specjalnie sztalugi oraz farbki.
Nie było wątpliwości - zostały one przygotowane specjalnie na potrzeby tego programu, a odwiedzający mogli z nich skorzystać. Celem było wykazanie się kreatywnością, bo bujna wyobraźnia, albo jej brak mogły przecież dać wskazówkę w kwestii urządzania mieszkania. Jak zwykle przy wykonywaniu zadań prym wiódł nauczyciel języka polskiego Karol. Jedyny mężczyzna w tym gronie wymyślił, że namaluje portret Marty. Marta narysowała więc Karola, a Monika Monikę.
Czy sztalugi pomogły uczestnikom w najważniejszej zagadce tego odcinka czyli odszyfrowaniu, kto tu mieszka? Na pewno dały do myślenia, chociaż jeszcze przed odwiedzeniem tego, czwartego z kolei, mieszkania każdy miał mętlik w głowie. Gra okazała się niezwykle wyrównana, a jej stawka wysoka, bo to aż pięć tysięcy złotych.
3. odcinek 3. sezonu programu "Kto tu mieszka?" zobaczysz jeszcze w:
środa, 25 marca, 12:55
piątek, 27 marca, 20:10
niedziela, 29 marca, 21:00
poniedziałek, 30 marca, 14:55