"Kulisy sławy EXTRA": Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski

"Kulisy sławy EXTRA": Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski o początku związku

Aktorską parę - Tamarę Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego - zobaczymy w 3. odcinku programu TVN Style "Kulisy sławy EXTRA".

Poznali się na planie filmowym i zaiskrzyło. Ale, jak twierdzą, wcale nie, dlatego, że ich role wymagały częstego całowania się. Ona była panną młodą w jednym z najgłośniejszych filmowych wesel, on ma na koncie liczne role komediowe.
Tamara Arciuch ukończyła Akademię Teatralną w Krakowie. Wcześnie zadebiutowała na ekranie - w „Tygrysach Europy" i „Młodych Wilkach". Zagrała pannę młodą w głośnym filmie „Wesele" Wojciecha Smarzowskiego ale popularność ugruntowała rolą Karoliny w serialu „Niania". Bartłomiej Kasprzykowski ukończył Wrocławską Szkołę Teatralną, a przez lata grał w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie. Znany jest głównie z licznych ról serialowych: między innymi w „Magdzie M.", „Halo Hans" czy „Wszyscy kochają Romana".
Tamara i Bartłomiej są ze sobą blisko prywatnie i zawodowo. Można ich zobaczyć razem nie tylko na scenie, ale też w filmikach, które publikują w Internecie. Czy związek aktorki i aktora należy do łatwych? Czy zawsze się ze sobą zgadzają a może czasem kłócą? Jak udaje im się połączyć sprawy osobiste z obowiązkami służbowymi?
Para ma dwoje dzieci, Tamara ma także dorosłego syna z pierwszego małżeństwa. Początki ich związku nie były łatwe, bo tworzył się w tajemnicy. Musieli ukrywać się przed fotoreporterami, bo gdy zaczęto ich łączyć, obydwoje formalnie byli jeszcze w poprzednich związkach. A zaczęło się 12 lat temu, gdy zagrali razem w serialu „Halo Hans", a zaraz potem w „Teraz albo nigdy". Jak wspominają tamte chwile? Czy czegoś żałują? Jakie mają plany na przyszłość?
PREMIERA 3. odcinka "Kulis sławy EXTRA" w sobotę 14 marca o godz. 19:45.
Powtórki odcinka:
niedziela, 15 marca, 9:15
środa, 18 marca, 19:40
czwartek, 19 marca, 23:45
piątek, 20 marca, 14:05