Gdzie można oglądać telewizję TVN Style? Oto lista dystrybutorów stacji TVN STYLE!

Jak odbierać TVN Style?
Jak odbierać TVN Style?
TVN Style to pierwszy w Polsce kobiecy kanał telewizyjny. Jesteśmy z Wami już ponad 18 lat! Nasza oferta programowa bazuje na polskich i zagranicznych produkcjach, choć znakomitą większość stanowią produkcje własne. Jesteście ciekawi, gdzie możecie nas oglądać? Oto lista naszych dystrybutorów.

Kanał lifestylowy TVN Style swoje treści kieruje do Was — kobiet, które pragną się rozwijać w wielu kierunkach, szukają inspiracji i nie boją się marzyć. Nasza stacja oferuje nie tylko rozrywkę, ale także porusza tematy ważne dla współczesnych kobiet i ich rodzin. Gdzie oglądać TVN Style, kanał tematyczny dla współczesnych kobiet? Poniżej znajdziesz informacje o naszych dystrybutorach.

Gdzie można oglądać telewizję TVN Style?

Kanał TVN Style dostępny jest w największych platformach satelitarnych w Polsce: CANAL+ oraz Polsat Box. Sygnał TVN Style dostępny jest również w różnych sieciach kablowych, m.in. UPC, Toya, Orange, Vectra czy T-Mobile. Zapytaj swojego operatora kablowego o możliwość odbioru kanału. TVN Style oglądać można również w witrynie www.player.pl oraz w aplikacji Player.

W CANAL+ znajdziesz nas na kanale 213. W Polsat Box oglądać nas możesz na kanale 98/702. W UPS kanał TVN Style znajduje się pod numerem 106 (dekoder mediabox) oraz 401/31 (dekoder UPC TV 4k BOX oraz dekoder horizon).

Lista wszystkich dystrybutorów:

UPC (dekoder mediabox) - 106

UPC (dekoder UPC TV 4k BOX) - 401/31

UPC (dekoder horizon ) - 401/31

TOYA - 35

ORANGE - 333

T-MOBILE - 402

CANAL+ - 213

POLSAT BOX - 98/702

VECTRA - 704

INEA - 17

podziel się:

Pozostałe wiadomości