Spotkaj się z prowadzącymi "Ach, ten ślub!" na Targach Ślubnych Wedding!

Prowadzące Ach, ten ślub: Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka
Prowadzące Ach, ten ślub: Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka

Najliczniej odwiedzane targi ślubne w Polsce już w ten weekend na PGE Narodowym! Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej, oddzielając się jednocześnie grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne, oryginalne i na światowym poziomie.

Podczas dwudniowego święta dla planujących ślub Targi Ślubne Wedding zaprezentowanych zostanie ponad 200 wystawców, ekskluzywne kolekcje polskich i światowych projektantów na sezon 2020, odbędą się też warsztaty i panele dyskusyjne z ekspertami z różnych dziedzin.

Premierowe pokazy mody ślubnej na sezon 2020 poprowadzi Rafał Maślak, a specjalną choreografię do pokazów przygotuje utytułowany tancerz i choreograf Żora Korolyov. W pokazach zobaczymy m.in. najnowszą kolekcję sukien ślubnych MACIEJ ZIEŃ WEDDING COLLECTION, FAIRY TAILOR z Wilna– nowość na rynku polskim, zjawiskową kolekcję marki AGORA CELEBRATION z Wrocławia. Swoje najnowsze ekskluzywne kolekcje zaprezentują również marki: MADAM SHEARS, VIE DE CHÀTEAU ATELIER, ADRIA, MAVI, NULI, WHITE ANGEL EXCLUSIVE, COLLINTER, ANNA SARNOWSKA, JOSH WEDDING i WARSAW POET, czyli marka Magdy Socha-Włodarskiej znanej Wam z "Ach, ten ślub!". Drugiej prowadzącej ten program - Agnieszki Winnickiej - też nie zabraknie na targach. Nasza specjalistka od dekoracji zaprezentuje gościom targów, jak powstają ślubne aranżacje. Magdę i Agnieszką zobaczycie na scenie głównej w niedzielę 20 października o godz. 10:30 i 11:20. Przez cały dzień będziecie mogły je spotkać na naszym stoisku.

Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wyjątkowo wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów z cennymi nagrodami, niespodzianek i upominków.

podziel się:

Pozostałe wiadomości