"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Tak 13-osobowa rodzina pożegnała jednego z pięcioraczków

"Małe światy według Marzeny Rogalskiej":  Dominika opowiedziała Marzenie o pożegnaniu jednego z pięcioraczków

Kiedy Dominika i Vince postanowili postarać się o ósme dziecko - planowali, że będzie ono ich ostatnim. Tymczasem, los miał dla nich inne plany. Ta ciąża okazała się dla nich mnoga. Kobieta urodziła... pięcioraczki! Niestety, jeden synek z dopiero co urodzonej piątki - nie przeżył. W jaki sposób trzynastoosobowa rodzina pożegnała syna i brata?

W rodzinie, którą Marzena Rogalska odwiedziła w ostatnim odcinku "Małych światów według Marzeny Rogalskiej", żyje 13 osób. Informacja o ciąży mnogiej była dla nich prawdziwym cudem. Jak sami zwrócili uwagę - Dominika i Vince mieli na to mniejsze szanse niż na wygraną na loterii!
Spośród urodzonego pięciorga dzieci - jeden syn okazał się bardzo malutki i słaby oraz nie rozwijał się prawidłowo. Niestety, nie przeżył. Trzynastoosobowa rodzina pożegnała go w wyjątkowym stylu, ubierając się na biało i wypuszczając do nieba białe oraz niebieskie balony, a także szczerze rozmawiając przy stole.
O szczegółach tego wydarzenia Dominika opowiedziała Marzenie Rogalskiej w 5. odcinku "Małych światów według Marzeny Rogalskiej". Posłuchajcie i Wy!
5. odcinek programu "Małe światy według Marzeny Rogalskiej" na naszej antenie obejrzycie jeszcze w: środę 24 maja, 23:25 piątek 26 maja, 13:25