"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Od życia bez odgórnych zasad do bycia ortodoksyjną Żydówką

"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Miriam o zmianach zachodzących w jej życiu

W trzecim odcinku „Małych światów według Marzeny Rogalskiej” Marzena odkryła przed nami świat, do którego dostęp mają naprawdę nieliczni. Mowa o rodzinie ortodoksyjnych Żydów. Bohaterka odcinka Miriam opowiedziała Marzenie o drodze, jaką przeszła od „rozrywkowej dziewczyny” do ortodoksyjnej Żydówki. Jak narodziła się w niej chęć do zmiany swojego życia?

Zmiana, jaka zaszła w życiu Miriam - choć zgodnie ze słowami kobiety dokonała się w ramach jej możliwości - była ogromna. Bohaterka „Małych światów według Marzeny Rogalskiej” wychowywała się bowiem w domu, w którym nie panowały żadne odgórne zasady, a rodzice nie narzucali jej żadnej religii, a dziś - zmieniła styl życia i stała się ortodoksyjną Żydówką. Posłuchajcie, jakie czynniki spowodowały tę zmianę oraz co religia daje Miriam.
W 3. odcinku programu "Małe światy według Marzeny Rogalskiej" bohaterka opowiedziała nam także o swojej codzienności, która zdecydowanie różni się od tej którą znamy. Nie zabrakło trudnych pytań, dzięki którym mieliśmy szansę naprawdę zrozumieć ten mały i mistyczny świat.
3. odcinek programu "Małe światy według Marzeny Rogalskiej" na naszej antenie obejrzycie jeszcze w: środę 10 maja, 23:00 piątek 12 maja, 13:25 sobotę 13 maja, 18:00