Mama Izabeli Janachowskiej publikuje na Instagramie zdjęcia wnuczka. Co za słodziak!

Mama Izabeli Janachowskiej, pani Grażyna, na swoim profilu na Instagramie relacjonuje dzieciństwo swojego wnuczka, Christophera. Słodszego profilu próżno szukać!

Izabela Janachowska długo ukrywała przed światem swoją ciążę. Dopiero na półmetku ciąży wyszło na jaw, że prowadząca TVN Style i Krzysztof Jabłoński spodziewają się dziecka. Ciąża Izy szybko stała się więc obiektem zainteresowania mediów, w których co chwila pojawiały się nowe informacje o tym, jaką mamą planuje być Janachowska, kiedy wróci do pracy po porodzie itp. Jeszcze większy szał na "dziecko Janachowskiej" zaczął się, gdy mały Christopher przyszedł na świat. Okładki, wywiady, zdjęcia na Instagramie - cała Polska wiedziała, że Iza została mamą!
Ci, którzy spodziewali się, że nasza prowadząca ze specjalistki od ślubów zmieni się w specjalistkę od dzieci, musieli być jednak zaskoczeni, bo poza playlistą "Baby Dream" na kanale YouTube Iza nie eksploatowała tematu dziecka. Z czasem w jej mediach społecznościowych zaczęło się pojawiać też coraz mniej zdjęć Chrisa, a więcej tych związanych z pracą młodej mamy, czyli projektowanych przez nią sukni ślubnych, show roomu i powstającego właśnie concept store'u. Fani Christophera mogli więc poczuć się nieco zawiedzeni, ale z pomocą przyszła im... mama Izy! Pani Grażyna Janachowska założyła swój profil na Instagramie tuż po urodzeniu Christophera i od tej pory relacjonuje postępy ukochanego wnuczka. Mamy Izy jest jej największym wsparciem w opiece nad dzieckiem i to ona zajmuje się Chrisem, kiedy córka pracuje - pani Grażyna często ma więc okazję, by robić wnuczkowi zdjęcia, a nawet nagrywać filmiki i chętnie publikuje je na swoim profilu.
Profil pani Grażyny Janachowskiej na Instagramie Źródło: instagram.com/grazynajanachowska
Możemy tam znaleźć urocze zdjęcia Christophera jako niemowlęcia, które z czasem nabiera nowych umiejętności, zaczyna siadać i chodzić. Z profilu jego babci wiemy, że uwielbia borówki i maliny, huśtanie, basen i niedawno zaczął przejażdżki rowerowe z mamą. Widać, że pani Grażyna jest bardzo dumna z wnusi i chwali się nim przy każdej możliwej okazji. Przeglądanie profilu pani Grażyny to świetny sposób na poprawę humoru - polecamy! :)