Marzec pełen świeżej energii w TVN Style!

Kiedy krótkie, zimowe dni zaczną się coraz wyraźniej wydłużać, a wraz z nimi przyjdzie ciepło i nowa motywacja do działania - powiew świeżego powietrza wyczuwalny będzie także w wiosennej ramówce TVN Style! Oprócz uwielbianych przez widzów programów - na naszej antenie pojawią się również świeża energia oraz zupełnie nowe formaty. Co w TVN Style będzie można obejrzeć już w marcu?

Podróże po najróżniejszych zakątkach globu, do których udać można się w piątkowe wieczory bez wychodzenia z domów? Kontynuacja "Jestem z Polski" nadchodzi wielkimi krokami! Premiera 11. sezonu programu, w którym odwiedzimy między innymi Meksyk, Kostarykę oraz Portugalię - przewidziana jest na koniec miesiąca. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie 31 marca o godzinie 22:25. A wcześniej…
Wraz z początkiem marca - prawdziwą niespodziankę TVN Style będzie miało dla wszystkich miłośników programów o tematyce ogrodniczej. Prosto z anteny HGTV przeprowadzi się do nas znany i uwielbiany format "Polowanie na ogród"! 9. sezon programu, w którym profesjonalny projektant ogrodów Dominik Strzelec wspólnie ze swoją ekipą zagospodaruje nawet najbardziej zaniedbane podwórka - uświetni Wasze sobotnie popołudnia. Premiera pierwszego odcinka już 4 marca o godzinie 15:20.
Widzowie TVN Style mogą spodziewać się także zupełnie nowych formatów. Jednym z nich będzie program, przedstawiający losy doskonale sprawdzających się w biznesie, inspirujących kobiet, które prowadzą własne miniprzedsiębiorstwa. "Biznesy pełne pasji" - stanowiące poradnik dla osób marzących o niezależności oraz samodzielności - zagości na naszej antenie 6 marca o godzinie 20:45.
To jednak nie koniec wyjątkowych, kobiecych historii! Niezwykłe lekcje na temat relacji matek z córkami, które równie często kochają się, przyjaźnią i śmieją, ale też kłócą, a nawet nienawidzą - otrzymają wszyscy widzowie nowego programu "Matki, córki, przyjaciółki". Zobaczymy w nim pary matek i córek, które zamienią się rolami, by lepiej zrozumieć siebie nawzajem. Szykuje się cała masa wzruszeń, niespodzianek oraz zabawnych sytuacji! Losy bohaterek będzie można śledzić od 12 marca w każdą niedzielę o godzinie 11:00.
Od początku miesiąca na TVN Style przełączać się będą mogli również amatorzy wielkich przygód oraz nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Od 5 marca - w niedzielne wieczory będziemy przenosić się do… Azji! W wyścigu przez Turcję, Gruzję oraz Uzbekistan zmierzy się 8 niezwykle odważnych, znanych par. Nowa "Azja Express" na naszej antenie emitowana będzie w każdą niedzielę o 22:00. Wielkich emocji nie zabraknie także w reality show "True Love", w którym 10 marzących o byciu w związkach singli - zamieszka na karaibskim wybrzeżu. Tam otrzymają szansę nawiązania relacji oraz znalezienia drugiej połówki, ale… ich poglądy na miłość i wierność sprawdzi wykrywacz kłamstw! Ten niestandardowy świat tworzących się związków - w TVN Style obserwować będzie można już od 28 lutego, w dni robocze o godzinie 18:45.
Powyższe programy to jednak zaledwie wstęp do wyjątkowej, nadchodzącej oferty programowej TVN Style. W kwietniu na antenie pojawi się jeszcze więcej niezwykłych nowości, o których już niebawem poinformujemy na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych - zdecydowanie jest na co czekać!