"Matki, córki, przyjaciółki": Mama Honoraty Skarbek napisała dla niej piosenkę!

"Matki, córki, przyjaciółki": Proces tworzenia piosenki w wykonaniu Bożeny Skarbek

Miłość matki i córki potrafi kruszyć wszelkie mury - tak jest również w przypadku bohaterek 1. odcinka programu "Matki, córki, przyjaciółki". I chociaż na co dzień Bożena Skarbek nie zajmuje się pisaniem utworów muzycznych, a pielęgniarstwem - podejmując wyzwanie wejścia w rolę córki Honoraty - stworzyła dla niej piosenkę. Emocjonalny był już sam proces jej pisania!

Kiedy Honorata mierzyła się z pielęgniarskimi obowiązkami, jej mama odwiedziła studio nagraniowe, w którym otrzymała zadanie napisania piosenki. Bożena Skarbek postanowiła, że utwór spod jej pióra będzie wyznaniem dla córki, podkreślającym dzielące je emocje i uczucia. Wyzwanie to nie okazało się tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego?
Próby przelania swoich uczuć na papier były okazją dla Bożeny Skarbek, aby otworzyć się jeszcze bardziej na temat relacji z córką oraz trudności, jakie napotykały na swojej drodze. Posłuchajcie, w jaki sposób o miłości matki i córki wypowiadała się kobieta oraz co o swojej mamie zdradziła Honorata.
1. odcinek programu "Matki, córki, przyjaciółki" obejrzycie jeszcze: czwartek 16 marca, 20:50 piątek 17 marca, 13:30 sobota 18 marca, 17:00